Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Net-Speak.pl | Serwer zrobiony z myślą dla graczy!


vCastir.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

8577314881407561372145.png
5237614881417281372145.png



UWAGA!
SETNA OSOBA LOGUJĄCA SIĘ NA NETSPEAK OTRZYMUJE DARMOWY VIP CHANNEL!
(czyli channel vip otrzymuje osoba setna, dwusetna [...])
 

5120514749178281372145.png

Opublikowano

To ja się wypowiem :) Spacery walą po oczach każdy inny, ikony też zbierane z różnych paczek. Tyle z wyglądu z Administracją nie gadałem więc na ten temat się nie wypowiem. :) Tylko mam pytanie czemu reklamujesz się jako net-speak.pl? Masz wykupiony u nich hosting ale to chyba nie jest ich oficjalny serwer. Z tego co pamiętam darmowa domena tam to ---.net-speak.pl.

 

Jeszcze jeden mały szegół :D

 

240cf20940ddf.jpg

sygnatura.png

Opublikowano

Troche mało slotów , spacery walą po oczach, Ikonki pomieszane. Lecz każdy jakoś zaczynał. Nie oceniam życzę powodzenia.

Opublikowano

To ja się wypowiem :) Spacery walą po oczach każdy inny, ikony też zbierane z różnych paczek. Tyle z wyglądu z Administracją nie gadałem więc na ten temat się nie wypowiem. :) Tylko mam pytanie czemu reklamujesz się jako net-speak.pl? Masz wykupiony u nich hosting ale to chyba nie jest ich oficjalny serwer. Z tego co pamiętam darmowa domena tam to ---.net-speak.pl.

Fakt - niestety już tego nie poprawie, ale nazwa zapewne i tak będzie zmieniana.

Teamspeak ma pół miesięcy, a my staramy się zagwoździć jak najwięcej graczy na ten start.

Dam znać administratorom (którzy są fajni - nie są słupami... lubią się pośmiać i normalnie porozmawiać jak człowiek z człowiekiem).

@Wonoace

 

Troche mało slotów , spacery walą po oczach, Ikonki pomieszane. Lecz każdy jakoś zaczynał. Nie oceniam życzę powodzenia.

Sloty zostały zwiększone do 50 - musimy zmienić to w bannerze.

Dziękujemy za wyrozumiałość :)

@1361622928-U485574.png_Robak

5120514749178281372145.png

Opublikowano

Serwer nie działa?

<14:50:07> Próba określenia nazwy hosta watc.net-speak.pl
<14:50:09> Próba określenia nazwy hosta 'watc.net-speak.pl' nie powiodła się
<14:51:04> Próba określenia nazwy hosta watc.net-speak.pl
<14:51:06> Próba określenia nazwy hosta 'watc.net-speak.pl' nie powiodła się
Opublikowano

 

Serwer nie działa?

<14:50:07> Próba określenia nazwy hosta watc.net-speak.pl
<14:50:09> Próba określenia nazwy hosta 'watc.net-speak.pl' nie powiodła się
<14:51:04> Próba określenia nazwy hosta watc.net-speak.pl
<14:51:06> Próba określenia nazwy hosta 'watc.net-speak.pl' nie powiodła się
<14:59:47> Próba określenia nazwy hosta watc.net-speak.pl
<14:59:47> Uruchomiona próba połączenia z serwerem na watc.net-speak.pl
<14:59:48> Witaj na serwerze Teamspeak3 w Net-speak
<14:59:48> Witaj na serwerze Teamspeak3 w Net-speak
<14:59:48> Połączono z serwerem: "Net-speak.pl"
Opublikowano

20 sloty z 4 querych, już ja widzę jak to się dobrze kończy.

 

Domena darmowa, brak kosztów w sumie, pokazuje że za bardzo was nie interesuje ten projekt - najmniejsza linia oporu.

Spacery walą po oczach, TS jest po prostu brzydki i nie wiem czy to kwestia gustu bo nie znam osoby której taki wygląd by odpowiadał.

Baner też darmówka, u mnie dziwnie go ucina więc jeszcze gorzej wygląda.

 

Opisy puste, niepełne lub zrobione na odwal.

 

Generalnie tragedia i szkoda że takie serwery powstają. Skoro nie czujecie się na siłach robić coś swojego porządnie to czemu by po prostu dołączyć do kogoś z podobną wizją i zrobić porządnie zamiast robić kolejny prywatny serwer który udaje publika i nie dorasta reszcie do pięt?

 

Nie wspomnę o tym że nazwa tematu wprowadza w błąd. Tragedia. Próbujecie się wybić z nazwą tematu najpopularniejszego hostingu w polsce a nawet to wam nie wychodzi. Gratulację.

Desktop - Procesor: Intel i7-7700k 4.20Ghz  | Karta Graficzna: EVGA Geforce GTX 1070 | RAM: 16GB 

Laptop - Procesor: Intel i5-8250U 2.5Ghz | Karta Graficzna: Radeon 530 | RAM: 8GB

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

20 sloty z 4 querych, już ja widzę jak to się dobrze kończy.

 

Domena darmowa, brak kosztów w sumie, pokazuje że za bardzo was nie interesuje ten projekt - najmniejsza linia oporu.

Spacery walą po oczach, TS jest po prostu brzydki i nie wiem czy to kwestia gustu bo nie znam osoby której taki wygląd by odpowiadał.

Baner też darmówka, u mnie dziwnie go ucina więc jeszcze gorzej wygląda.

 

Opisy puste, niepełne lub zrobione na odwal.

 

Generalnie tragedia i szkoda że takie serwery powstają. Skoro nie czujecie się na siłach robić coś swojego porządnie to czemu by po prostu dołączyć do kogoś z podobną wizją i zrobić porządnie zamiast robić kolejny prywatny serwer który udaje publika i nie dorasta reszcie do pięt?

 

Nie wspomnę o tym że nazwa tematu wprowadza w błąd. Tragedia. Próbujecie się wybić z nazwą tematu najpopularniejszego hostingu w polsce a nawet to wam nie wychodzi. Gratulację.

To że kogoś nie stać aby kupić domenę czy hosting nie oznacza że mu nie zależy, jest wiele osób które chcą coś stworzyć swojego, coś unikatowego lub nawet spróbować swoich sił, niekoniecznie ktoś kto kupi maszynę za 5000zł i wykupi 15 popularnych domen aby miał ludzi jest człowiekiem sukcesu, troszeczkę wyrozumiałości dla ludzi którzy niestety pracują a nie dostają kieszonkowego i mogą szastać złotówkami na prawo i lewo.

 

Temat;

Serwer potrzebuje sporych zmian od strony głównie wizualnej, to głównie zachęca do zostania na danym serwerze. Nie wiem jak to u Ciebie od strony technicznej, no ale masz sporo do roboty :P Jednak życzę Ci powodzenia.

undefined-Imgur-ezgif.com-resize.gif

i do graphics design

Opublikowano

@TheShy nie mówię o tym w kontekście tego że im zle życzę lecz mówię o tym w tym sensie że ile to takich serwerów powstaje a potem albo słuch ginie, albo inne historyjki wychodzą. A na pewno coś co jest ważne to stworzenie marki. Jeżeli ktoś sądzi że każdemu będzie się chciało zapamiętać długą domenę która w sumie nie została wyjaśniona, no bo skąd to watc na początku to dalej nie wiem, to się mylisz. Plus bardziej to on reklamuje net-speak.pl jako hosting niż swój serwer - tu też gratki.

 

Marketing też leży, widać po prezentacji. Czcionek jak owoców i warzyw na bazarze a o linijce/guide'ach w programie do tworzenia grafik czy po prostu o linii prostej to owy grafik chyba nie słyszał :D

 

Jeszcze a propos tematu żeby nie było że offtop, chciałbym powiedzieć że serwer ma potencjał lecz nic na nim nie ma co by na to wskazywało. Więc jak coś takiego się pojawi, to chętnie zmienię zdanie i swoją opinię :)

Desktop - Procesor: Intel i7-7700k 4.20Ghz  | Karta Graficzna: EVGA Geforce GTX 1070 | RAM: 16GB 

Laptop - Procesor: Intel i5-8250U 2.5Ghz | Karta Graficzna: Radeon 530 | RAM: 8GB

 

 

 

 

 

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

14. Tematy, które są nieaktywne przez okres 14 dni zostaną przeniesione do archiwum i będą tam dalej dostępne, jednak nie będzie można w nich odpowiadać.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...