Skocz do zawartości

Nowy beta test opinie.

H34DSHOT

Rekomendowane odpowiedzi

Graliście w ten nowy beta test?. Czy też podzielacie moją opinie że bardzo zjebali, i jeśli tak się combat zmieni to naprawdę kończę z tą grą i tak mało gram a po tej zmianie to pierd...... Po cholerę mi super efekty graficzne, jakoś ciemno na tych mapach,a za chwilę jakieś światło mnie razi po oczach i w ogóle jakoś się ociężale gra, zmieniłem ustawienia ale dalej jakoś dziwnie, celownik c**j... ze snajperki się jakoś inaczej strzela w ogóle, z dwóch metrów nie mogę trafić a mam kd 1.54 na starym combacie i gram w to 6 lat. Według mnie im grafika gorsza tym lepiej w takich grach. Tak jak było do tej pory to w sam raz. Jak bym chciał super efekty to bym sobie pograł w inną grę. Menu zjeb... i w ogóle nie czytelne. Wiem napiszecie pewnie że każdy ma taką samą grafikę itp. ale mi nie podchodzi, może się przyzwyczaiłem i wystarczy tylko trochę pograć. W każdym razie trochę pograłem w tą nową wersję i mam kd trochę powyżej 1.0.

i5 3570

Sapphire HD 7850

Asrock B75 Pro 3

Powiem tyle nowa grafika z*****a w c**j :D razi w oczy nieziemsko ale jest jeden plus :P mianowicie na starym silniku gra plynniej chodzi czyli zoptymalizowali wkoncu ta gre :D a ty kokos wypierdalaj z dzialu CA jak w to nie grasz i grac nie umiesz :) Pozdrawiam

" z braku pieniędzy popełnia się błędy." ~ AK-47

Powiem tyle nowa grafika z*****a w c**j :D razi w oczy nieziemsko ale jest jeden plus :P mianowicie na starym silniku gra plynniej chodzi czyli zoptymalizowali wkoncu ta gre :D a ty kokos wypierdalaj z dzialu CA jak w to nie grasz i grac nie umiesz :) Pozdrawiam

gram dłużej zapewne niż Ty,trzeba wiedzieć kiedy zejść z boiska,a nie ciągnąć kluche w nieskończoność :P

fortnite-epic-games-development-news-banner.jpg

gram dłużej zapewne niż Ty,trzeba wiedzieć kiedy zejść z boiska,a nie ciągnąć kluche w nieskończoność :P

Gram od bety CA wiec nie wiem czy grasz dluzej :)

czyli szkoda Ci grę zostawić i dalej ją męczysz, nadzieją że się jeszcze odbuduje? powinieneś się pogodzić że ta gra jest totalnie zniszczona i się nie odbuduje bo nexon leci na hajs i kupowanie nx a nie pod f2p,od zawsze i na zawsze ta gra będzie p2win a skilla będą mieli Ci co kasę w nią władują + kidy z broniami z rospryskiem na pół mapy full speed eq i recon na speeda za nx,już nie mówię o usunięciu speców bo to najwięcej ludzi zabiło i jest ze 40% mniej ludzi na serwerach,a Ty się nadal łudzisz że się combat odbuduje?czym? grafiką że po oczach razi jak psa jaja na wiosne? ta beta to takie samo dno jak i teraz,jest wiele gier obecnie f2p z lepsza grafiką bez błędów, i bardziej grywalnych z combata zrobili wrak gry pod hajs,doświadczenie może masz ale nie wiesz kiedy zejść z areny ^^ ^^ ^^ ^^ ^^ ^^ ^^

fortnite-epic-games-development-news-banner.jpg

czyli szkoda Ci grę zostawić i dalej ją męczysz, nadzieją że się jeszcze odbuduje? powinieneś się pogodzić że ta gra jest totalnie zniszczona i się nie odbuduje bo nexon leci na hajs i kupowanie nx a nie pod f2p,od zawsze i na zawsze ta gra będzie p2win a skilla będą mieli Ci co kasę w nią władują + kidy z broniami z rospryskiem na pół mapy full speed eq i recon na speeda za nx,już nie mówię o usunięciu speców bo to najwięcej ludzi zabiło i jest ze 40% mniej ludzi na serwerach,a Ty się nadal łudzisz że się combat odbuduje?czym? grafiką że po oczach razi jak psa jaja na wiosne? ta beta to takie samo dno jak i teraz,jest wiele gier obecnie f2p z lepsza grafiką bez błędów, i bardziej grywalnych z combata zrobili wrak gry pod hajs,doświadczenie może masz ale nie wiesz kiedy zejść z areny ^^ ^^ ^^ ^^ ^^ ^^ ^^

A po co mam schodzic z areny ?  ^^  A kto Ci karze nx'y kupowac ?  ^^  Umiesz grac to sobie dasz rade, nie umiesz to sie zalisz tak jak Ty, proste  :D  :D  :D  :D  :D

Jak dla mnie grafika jest średnia więc jak komuś nie pasuje to może sobie zmienić silnik na stary tak samo jak ja to zrobiłem. Nie odczułem zmiany w mechanice, menu wygląda dla mnie okej - wystarczy dłużej pograć i idzie się przyzwyczaić. Jedyne co mnie trapi to to, że jakoś czasami ludzie są nadzwyczaj wytrzymali albo broń ma jakiś inny DMG. System wyszukiwania gry jest natomiast średni żeby nie powiedzieć, że do dupy. Nie wiem czy to losuje według naszego KD / umiejętności gry czy po prostu losowo - jeżeli losowo no to powiem tyle, że porażka - idzie trafić na pełny team afk - wiem że afk to teraz w becie normalka bo ludzie nabijają gry dla nagród no ale jeżeli tak będzie to wyglądać w przyszłości to kicha totalna. Pomysł na odświeżenie jest dobry ale wykonanie dupy nie urywa i można by zrobić o wiele lepszy interface. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Nowy beta test opinie.   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...