Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

logo.png

Witajcie,
po wielu trudach wreszcie projekt Five Life osiągnął wystarczający poziom aby móc ujrzeć światło dzienne. Chcielibyśmy się tutaj z Wami przywitać oraz zareklamować pierwszy Polski projekt serwera GTA Network typu RPG. Projekt oparty jest o alternatywę GTA Online. Mowa tutaj o GTA Network nieoficjalnym kliencie multiplayer Grand Theft Auto V. GTA Network oferuje nam bardzo duże możliwości, o czym przekonacie się w najbliższym czasie.

Na początku poznawaliśmy możliwości GTA Network, następnie nie zwlekając wzięliśmy się do pracy. Serwer powstaje już od kilku tygodni dzięki współpracy trójki doświadczonych informatyków. Naszym celem jest stworzenie największego i najlepszego serwera RPG, oferującego miłą i przyjemną grę.

Głównym miejscem rozgrywki będzie oczywiście Los Santos które w najnowszej części serii GTA daje nam spore pole do popisu. Lecz nie chcemy Wam ograniczać rozgrywki i zostanie ona również rozszerzona o pozostałe lokalizacje znajdujące się poza Los Santos.

Poniżej zobaczycie część z tego co udało nam się zrobić w ciągu ostatnich kilku tygodni ciężkiej pracy.
 

SYSTEM LOGOWANIA I WYBIERANIA SPAWNU

 

Wzbogacony o proste i funkcjonalne GUI spełnia swoją rolę umożliwiając bezproblemowe zalogowanie/zarejestrowanie się na serwerze oraz wybór spawnu wraz z jego podglądem.
 

logowanie1.png

logowanie3.png

 

PRYWATNE POJAZDY

 

Zostały one wzbogacone o GUI umożliwiające szybki dostęp klawiszami numerycznymi do funkcji pojazdu (zapisanie pasów, sterowanie zamkiem, hamulec ręczny, silnik, kierunkowskazy, drzwi). Pojazdy prywatne posiadają również przebiegi, oraz paliwo które będziemy musieli uzupełniać na stacjach paliw.

W ten sposób prezentuje się panel pojazdów prywatnych obsługiwany klawiszami numerycznymi oraz kombinacją ctrl + klawisze numeryczne.
 

hud3.png hud4.png

pojazdyprywatne1.png

pojazdyprywatne2.png

 

POJAZDY PUBLICZNE

 

Rozmieszczone na mapie przy każdych spawnach, umożliwiają głównie nowym graczom dotarcie do istotnych miejsc. Poniżej kilka z nich.
 

pojazdypubliczne1.png

pojazdypubliczne2.png

 

EGZAMIN KAT.B

 

Pierwszy egzamin na serwerze umożliwiający prowadzenie większości pojazdów został również skończony. Znajduje się on w miejscowości znanej jako Paleto Bay. Ośrodek egzaminacyjny został wyposażony w autorskie obiekty.
 

obiektykatb1.png

katb3.png

 

KOMIS

 

Punkt sprzedaży pojazdów używanych ze zróżnicowanym systemem cenowym uzależnionym od modelu i przebiegu.
 

komis1.png

komis2.png

 
Będziemy was na bieżąco informować o wszystkich postępach. Nie chcemy oddawać w wasze ręce jakiegoś "niewypału", prosimy o uzbrojenie się w cierpliwość i śledzenie naszego forum. Liczymy również na Wasze opnie i sugestie.
Zapraszamy do odwiedzenia naszego forum, discorda oraz facebooka.

Pozdrawiamy, załoga FiveLife.pl

http://fivelife.pl/ - Pierwszy Polski projekt RPG na GTA Network

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum [GTA V][RPG] FiveLife.pl   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...