Skocz do zawartości

Problem z pozostałymi monitorami po zmianie rozdziałki w CS:GO

sunG

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, słuchajcie mam 2 monitorki 24" + 55' tv podłączony do PC. Wszędzie rozdziałki full hd. 

Najczęściej na TV(3 prawy) leci jakiś film/serial czy coś z YT na pełnym ekranie. na 2(środkowy) monitorku jakies tam stronki dla mnie no i na głównym moim CS:GO (1 Lewy)

No do tej pory gralem sobie na rozdziałce full hd i jakoś bez tragedii nie bylo, ale coraz częściej po próbach 4;3 mam ochotę przesiąść się na 1024/x w csie. Ale gdy zmieniam rozdziale w csie (bez BB rozciągnięta) to rozdziałki na 2 pozostałych odbiornikach wariują, Wszystko przesuwa sie w prawą stronę poza krawędź ekranu i widać np. tylko po połowie na każdym monitorze/tv. Nie licząc oczywiście csa bo tam wszystko w porzadku. Jest jakieś rozwiązanie na to bo kombinowałem ale niestety nie udało misie naprawić problemu no a bez tego ani rusz. Jak jestem sam w domu to spoko, nie ma problemu. Ale jak moja ogląda no to połowy serialu nie bardzo oglądać . Jakieś pomysły?

Jeśli masz kartę graficzną z serii Nvidii, to wejdź w panel sterowania Nvidia -> Wyświetlanie -> Dostosuj rozmiar i pozycję pulpitu -> Skalowanie -> Wykonaj skalowanie na -> ustaw na proces graficzny. Wcześniej, gdy miałem 60hz monitor miałem ten sam problem(dwa monitory) i ustawiłem skalowanie na procesor graficzny, odkąd mam 144hz mam to ustawione domyślnie. Spróbuj tego ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Problem z pozostałymi monitorami po zmianie rozdziałki w CS:GO   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...