Skocz do zawartości

[Champ] 4800 top

Ni0sz3K

Rekomendowane odpowiedzi

Ja polecam ci tanka na topa gdyż jest meta na kamienie na topie. A też jest czasami taki team ze nie dogadasz się żeby support lub jungle wzięli tanka i wtedy jesteście w dupie bo brakuje wam tanka.A jeśli chodzi o inne champy za 4800 polecam Trundle/Nautilius/Maokai

Jeżeli w ogole myślałeś o Fiorze to śmiało kupuj ją. Pograj troche na normalach i ograj się z postacią, dobry gracz Fiory na prawdę potrafi przechylić SAM szale zwycięstwa.

lupik-log_awxeehx.png

Szukasz kogoś kto szybko i porządnie zakoduje Twoją stronę?
Właśnie mnie znalazłeś!
Odwiedź mój temat i przekonaj się, że warto powierzyć mi to zadanie.
Lupik - Usługi kodowania stron

Ogólnie teraz jednym z lepszych top lejnów jest Quinn, na takim elo jak gold, ludzie nie myślą.
Bierzesz ignita i jeżeli dobrze zagrasz pierwsze levele to masz na instancie wygranego topa.

Pod letality świetnie działa na matchupy na typowe tanki, maokaie, nautiliusy etc.

W miarę szybki push, dzięki czemu mozesz spushować przeciwnika i udać się na jakis roam na mida / drake.

Rivenka na goldy też wydaję się świetna, wysraczy, że nauczysz cancelować autoataki i już połowa sukcesu.

Golem : Maokai, Nautilius.

Carry : Quinn flash, ignite  ; Riven

Cały czas możesz grać jak dla mnie Fiorką - duży potencjał do outplayowania każdego po wymasterowaniu. Minusem jest właśnie ten brak CC, ale pod CC polecam Ci Maokaia - nie skontrujesz jego W, dużo slowów, bardzo wytrzymały, łatwy, przyjemne wymiany i waveclear.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Champ] 4800 top   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...