Skocz do zawartości

Wykluwanie jajek poprzez przymocowanie telefonu do wiatraka

Flux.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Ostatnio wróciłem do Pokemon Go i znalazlem poradnik dotyczący wykluwania jajek. Wydaje mi się to troche głupie dlatego pytam czy jeśli przyczepie telefon do wiatraka ( wiatrak jest wielkosci bębna od pralki xD) to będą mi się nabijały KM ?

Ps. Znacie jakies fajne gry do grania w 2 osoby obok siebie na androida ?

Best%20Jungler%20EU_euw_421_0.png

• 2 miesiące temu...

fajne gry do grania obok siebie to zalezy czy chodzi ci o gre na jednym telefonie w 2 osoby czy na 2 telefonach osobnych ale razem :) jezeli na jednym telefonie to polecam blitzcrank battle :) gra smieszna. szczegolnie dobra dla graczy league of legends :) musisz tam uzywajac graba przyciagac przeciwnika i w ten sposob zdobywac punkty. sa jeszcze gry Hokej itp na dwoch takze znajdziesz pelno takich gier :) a co do wiatraka to slyszalem o tym i z tego co wiem to nabija to km ale wolniej niz jakbys normalnie szedl :)

• 2 tygodnie później...

nie uda ci sie nabijac km wiatrakiem i innymi takimi dziwnymi sposobami. km do wykluwania jajek nabijane sa gdy gps nalicza km. wiec musisz sie przemieszczac. samo krecenie telefonem w miejscu nie nabije ci nic. jedyne co to moze ci gps wariowac i ci nabije jakies 100 m. szkoda zachodu.

• 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Wykluwanie jajek poprzez przymocowanie telefonu do wiatraka   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...