Skocz do zawartości

Reaktywacja serwera Invoria

Dubeg_Piezeg

Ankieta  

8 użytkowników zagłosowało

1. 1. Wybierz poziom

• 250
      4
    • 240
      0
    • 230
      0
    • 220
      3
    • 210
      0
    • 200
      1
    • Mniejszy
      0
  2. 2. Grafika

• Zielona
      5
    • Inna
      3
  3. 3. Czy w cliencie ma być wybór jezyka

• Tak
      4
    • Nie
      4
  4. 4. Serwer ma byc trudniejszy

• Tak
      4
    • Nie
      4
  5. 5. Forum mybb czy ipb

• IPB
      3
    • MyBB
      5

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie drodzy użytkownicy MPCForum.

Z racji ze wykupiłem od użytkownika Hooltras pliki serwera Invoria oraz prawa do reaktywacji mam do was parę pytań

1. Czy chcieliście serwer z aktualnym poziomem czy 250 czy może jakiś mniejszy 200, 220, czy może 240?

2. Grafika oraz logo będzie nowa czy chcecie ją w stylu zielonym jak aktualna czy innym?

3. Chcecie by maksymalny poziom trudności uległ zmianie? Czy ma być podobny do aktualnego?

Start serwera przewiduje na początek maja. Hooltras miał problem z przekazaniem mi domeny oraz fanpage (problemy z konfiguracją) wiec pojawi się niedługo nowa prawdopodobnie Invoria.com

W ciągu tygodnia powstanie nowy fanpage

Pozdrawiam, Piezeg.

Jak Ty debilem jesteś ziomek.

Nic Ci nie przekazałem a tymbardziej nic nie wykupiłeś... aby coś ode mnie kupić to musiałbyś najpierw postawić z 20 kotletów aby Cię było stać.

Mod... raz w życiu zróbcie coś dobrze i zbanujcie tego raka.

Ah i bym zapomniał... postaw cokolwiek pod nazwa Invoria a będziesz do końca życia obrabiał pały na dworcu.

Nic Ci nie przekazałem a tymbardziej nic nie wykupiłeś... aby coś ode mnie kupić to musiałbyś najpierw postawić z 20 kotletów aby Cię było stać.

Ah i bym zapomniał... postaw cokolwiek pod nazwa Invoria a będziesz do końca życia obrabiał pały na dworcu.

PandoraMT2 Reaktywacja jak i DiamondMt2 Reaktywacja tez nic nie wykupily i stoja.

Ja bym oczywiscie nie wszedl iz Invoria to szit dla mnie

pajacerka na tym forum jest, była i będzie. rework Sami zrobią zaraz xD

sing.png

Zamykam.  :((

­

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum Reaktywacja serwera Invoria   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...