Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz
  • 0

Nic się nie dzieje po zmianie atrybutu na "Tylko do odczytu"


Sqaders

Pytanie

Opublikowano

Witam, nie wiem czy jest to dobry dział na takie pytanie, ale mam problem z zmianą atrybutu folderu na "Tylko do odczytu"

(Właściwości>Na dole "atrybuty")

Kiedy próbuję odznaczyć tą opcję i klikając zastosuj to po prostu nic się nie dzieje, wracając do atrybutów, opcja "Tylko do odczytu" nadal jest zaznaczona.

Gdyby miałoby to jakieś znaczenie to posiadam Windows 10 Home

Bardzo proszę o pomoc!!

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 @musicshaggy  kompletnie nie potrafi nawet podać podstawowych informacji więc jakiekolwiek ustawienia nic nie dadzą bo nie problem raczej jest w atrybutach tylko zabezpieczeniach.  

 

Nie podał nawet powodu zmiany atrybutu katalogu. 

Nie wiadomo gdzie się znajduje folder i jakie ustawienia  ma nadrzędny katalog i co najważniejsze do kogo należy folder. 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Opublikowano

Jesteś pewny?

 

  • 253029d1359618423-read-only-file-folder-  = (Windows 8/10) Domyślne ustawienie neutralne (Plik nie jest 'tylko do odczytu').
  • 263077d1365312158-read-only-file-folder-  = (Vista i Windows 7) Domyślnie ustawienie neutralne. Plik nie jest 'tylko do odczytu'. 
  • 253030d1359618423-read-only-file-folder- = Plik jest tylko do odczytu.
  • 253028d1359618423-read-only-file-folder-  = Plik nie jest do odczytu. Wyświetlane tylko w chwili jego ustawienia (po zamknięciu i otworzeniu okna będzie pierwszy checkbox).
aqcu39P.png
Opublikowano

Folder należy do mnie (nie wiem jak inaczej mam to napisać) Folder jest na dysku E.

Ogólnie chodzi o to żeby zrobić to samo co ten Pan w tym filmie w 2:51

XYZ

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...