Skocz do zawartości

Jaki serwer się przyjmie i będzie w miarę popularny?

Jaki serwer się przyjmie??  

3 użytkowników zagłosowało

1. 1. Jaki typ serwera się przyjmie/na jaki oczekujesz? (wielokrotny wybór)

• EasyHC (bez itemshopów, w sklepie tylko vip z niewielkimi bonusami)
      0
    • EasyHC (z itemshopem, i vipem)
      0
    • MediumHC/Hardcore z krótkimi banami
      0
    • Freebuild (działki w "mieście" - jak za dawnych czasów)
    • Freebuild/survival (claimowanie terenu w dowolnym miejscu na mapie)
  2. 2. Wersja gry?

• 1.7.10
      0
    • 1.8
      0
    • 1.9
      0
    • 1.10
      0
    • 1.11

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, zdaję sobie sprawę że to kolejny tego typu temat w tym subforum, ale tutaj chodzi o coś innego...

Mianowicie, mam już wykupiony serwer i mogę zrobić z nim co chcę...

OXSiK1F.png

... mam już serwer do klocków i podstawową część pluginów napisaną (obecnie przygotowany na bycie easy/medium/hardcore bez zająknięcia, i mogę tylko wygenerować całą mapę i go otworzyć choćby za 15 minut)...

y8aVnbf.png

... ale nie mam pomysłu co tu postawić, i pod kogo. Ostatnio serwer do Minecrafta hostowałem bite 3-4 lata temu, więc nie jestem "na bieżąco" z obecnymi trendami (no, oprócz mody na "izihace").

Stąd zwracam się do społeczności forum - powiedzcie mi na jaki serwer czekacie, czego od niego oczekujecie, i co na nim widzicie. Otwarty jestem na każdą propozycję która pozwoli mi opłacić serwer z miesiąca na miesiąc (tzn. z opcją jakiegokolwiek samo-utrzymania) - niezależnie od trybu. Chcę jednocześnie postawić serwer na którym różni ludzie będą wesoło spędzać czas, i taki który nie będzie kosztował mnie ogromnej kasy z własnej kieszeni co miesiąc.

Jeżeli pojawi się jakiś tryb nieobecny w ankiecie na górze postu - piszcie, a takową opcję dodam.

Oprócz tego, jeżeli ktoś jest zainteresowany pomocą z serwerem (w charakterze reklamy) to jak najbardziej zapraszam do współpracy - jestem otwarty na negocjacje w sprawie tego co otrzymacie na serwerze w zamian za pomoc, dopóki nie będzie to sprawiało problemów graczom (nie mogę dać czegoś typu dostęp do /gamemode) jest to jak najbardziej możliwe.

W obecnym "wydaniu" serwer jest na wersji gry 1.8.8 (i jej chcę się trzymać + popchnąć społeczność Minecrafta do przodu z zastanego i zlagowanego 1.7.10) - nie widzę problemu żeby pójść dalej niż 1.8 (1.9+) ale średnio chcę wracać poniżej 1.8 (1.7.10 jest be)

Jeżeli ktoś chce obejrzeć serwer w jego obecnej formie (jest jak najbardziej grywalny, i już byli na nim gracze przez ostatni tydzień, potworzyli gildie itd) to mogę udostępnić IP, i dodać do whitelisty na PW - tutaj (na MPC) lub na Steamie (pod avatarem macie identyfikator, lub można kliknąć tutaj)

Proszę o pomoc, i zapraszam do dyskusji :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Jaki serwer się przyjmie i będzie w miarę popularny?   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...