Skocz do zawartości

VPN blokuje wejscie na serwer

grzmot760

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od wczoraj mniewam taki problem że jak tylko połączę sie na serwer wywala mnie po 5,10 sek przebywania na nim. Wyskakuje mi powiadomienie  "wykryto hakjera wylacz vpna i wroc ponownie!". Na komputerze nie mam żadnego vpna  i zawsze załączałem TS3 normalnie, a dzisiaj jeszcze miałem taki problem że w ogóle nie mogłem uruchomić TS ale to już naprawiłem ściągając starszą wersje TS i na dzień dzisiejszy mam wersje 64-3.0.19.4

Witaj,

To nie chodzi wcale o lokalizacje użytkownika a o otwarte porty po stronie dostawcy internetu zapewne kolega posiada internet od jakiegoś prywatnego dostawcy "osiedlówka" i będzie go wywalać polecam Ci zmienić serwer lub skontaktować się z administratorem serwera i poprosić o nadanie rangi na ignorowanie bota.

Witaj,

To nie chodzi wcale o lokalizacje użytkownika a o otwarte porty po stronie dostawcy internetu zapewne kolega posiada internet od jakiegoś prywatnego dostawcy "osiedlówka" i będzie go wywalać polecam Ci zmienić serwer lub skontaktować się z administratorem serwera i poprosić o nadanie rangi na ignorowanie bota.

No zgadza sie xD internet mam od prywatnego dostawcy serwera nie moge zmienić bo siedzę tam z całą gildią ale spróbuje sie dogadać 

Wielkie dzięki 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum VPN blokuje wejscie na serwer   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...