Skocz do zawartości

Gothic 3 - jak wyciągnąć Reto z kopalni orków?

jinion

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa ma się tak : Przyszedłem do Klanu Młota porozmawiałem z Reto,rozpoczłem questa, poszedłem odkrywać to miasto i zrobiłem questa z tym kolesiem od rud (chodzi o uratowanie reszty poszukiwaczy złóż) wracam a tam Reto i Mort w kopalni naparzają orków bo pewnie jeden ork przez ścianę podszedł zbyt blisko. Zaczeła się taka rzeź ,że obaj padli i jeszcze kilku tych ich ludzi. Da się jakoś ich wyciągnąć z tamtąd? Np. atakując żeby się skupili na mnie i używając zwoju amezji? Czy już szukać innego save'a bo gram na szybkich zapisach tylko.

Wątpię, że da radę.

1. Zacząć oswobadzać kopalnie, przynajmniej tę pierwszą jej część. Może po niej im się znudzi i wrócą do swoich spraw, ale będzie to trochę trudne, bo jest ich tam dużo, jeszcze do tego szamany jedne skubane.
  2. Wczytać grę przed tymi wydarzeniami i odrabiać :v

• 2 tygodnie później...

Wczytać nie było jak bo ostatni save jeszcze z Trelis xD. Punkt 1 był bardzo trudny ale się udał. Trzeba było wybić 3 orków +1 przywódca na jednym pasku zdrowia i to jak najszybciej, kilku podprowadzić do tych co nie polecieli walczyć i iśc szamana zabić i reszte można było już z mniejszym ciśnieniem zabijać . Aczkolwiek z 8 razy wczytywałem bo a to kogoś uderzyłem,niezdążyłem w pore zabić szamana albo przy niskim stanie zdrowia dostałem od orka z innej walki.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Gothic 3   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...