Skocz do zawartości

Jak zrobić rangę przyjaciel kanału?

Rekomendowane odpowiedzi

W zależności co chciałbyś, aby ranga przyjaciel robiła.

Jeżeli może wchodzić na każdy kanał ustawi join power na 100 oraz zaznacz ignore channel max client

Jeżeli możesz pisać do każdego i_client_private_textmessage_power na jak najwyższą wartość.

Jeżeli może kickować/banować to ustawić kick power oraz ban power na 74.

Tylko ja mam taki problem że mam tylko dwie grupy Grupa serwera i grupa kanału, tam nie ma żadnej opcji "b_channel_join_ignore_maxclients". Oraz nie mam linijki "szukaj" czyli że jak wpisałem tam join to miałem opcje join...Nwm od czego to zależy, jak by ktoś przy tym mi pomógł bym był bardzo wdzięczny!

Tylko ja mam taki problem że mam tylko dwie grupy Grupa serwera i grupa kanału, tam nie ma żadnej opcji "b_channel_join_ignore_maxclients". Oraz nie mam linijki "szukaj" czyli że jak wpisałem tam join to miałem opcje join...Nwm od czego to zależy, jak by ktoś przy tym mi pomógł bym był bardzo wdzięczny!

Zaawansowane uprawnienia? 

d43e13bb9ea7b34e2c945f5de9a1bd77.gif

Dokładny poradnik na ten temat dostępny pod tym linkiem: Jak włączyć zaawansowany system uprawnień TeamSpeak 3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum Jak zrobić rangę przyjaciel kanału?   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...