Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak uniknąć bana na Gladorze?


Resso.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bana nie dostaniesz jak nie będziesz grał na hackach, proste.

Jak by tak się dało, to by nie robili zabezpieczeń na serwer ehhh.

Nie da się.

Da się to jakoś obejść więc jeśli nie masz pojęcia to wypierdalaj robić swoje marne serwery.

Opublikowano

 

Bana nie dostaniesz jak nie będziesz grał na hackach, proste.

Jak by tak się dało, to by nie robili zabezpieczeń na serwer ehhh.

Nie da się.

Da się to jakoś obejść więc jeśli nie masz pojęcia to wypierdalaj robić swoje marne serwery.

 

Lepiej robić marne serwery niz grać jak pizda na hackach, bo normalnie nic nie umie osiągnąc.

Zrozum, że nie obejdziesz, a nawet jeśli to dostaniesz prędzej czy później bana.

DiamondMT2.pl

Opublikowano

z glador.bin zmieniasz na .exe proste. Perserga nie wypowiadaj się jak nic nie wiesz, na twoje serwery i tak będzie wszystko działało a takimi postami nie zniechęcisz ludzi to czitowania.. 

UN4J0mP.png

Opublikowano

z glador.bin zmieniasz na .exe proste. Perserga nie wypowiadaj się jak nic nie wiesz, na twoje serwery i tak będzie wszystko działało a takimi postami nie zniechęcisz ludzi to czitowania.. 

Jakoś mi to nie działa ;v

Opublikowano

 

z glador.bin zmieniasz na .exe proste. Perserga nie wypowiadaj się jak nic nie wiesz, na twoje serwery i tak będzie wszystko działało a takimi postami nie zniechęcisz ludzi to czitowania.. 

Jakoś mi to nie działa ;v

 

zmień nazwę z kagb27.dll albo tam kagb22.dll albo sielu czy cokolwiek tam injectujesz na jakąkolwiek inną byle jaką nazwę i działa ;)

Pozdrawiam

 

SkullCandy:)

Opublikowano

 

 

z glador.bin zmieniasz na .exe proste. Perserga nie wypowiadaj się jak nic nie wiesz, na twoje serwery i tak będzie wszystko działało a takimi postami nie zniechęcisz ludzi to czitowania.. 

Jakoś mi to nie działa ;v

 

zmień nazwę z kagb27.dll albo tam kagb22.dll albo sielu czy cokolwiek tam injectujesz na jakąkolwiek inną byle jaką nazwę i działa ;)

 

No jak narazie działa :DDD

Opublikowano

 

 

z glador.bin zmieniasz na .exe proste. Perserga nie wypowiadaj się jak nic nie wiesz, na twoje serwery i tak będzie wszystko działało a takimi postami nie zniechęcisz ludzi to czitowania.. 

Jakoś mi to nie działa ;v

 

zmień nazwę z kagb27.dll albo tam kagb22.dll albo sielu czy cokolwiek tam injectujesz na jakąkolwiek inną byle jaką nazwę i działa ;)

 

Gdzie masz to kagb.dll?

CavernousEarlyIcelandichorse-size_restricted.gif

Opublikowano

 

 

 

z glador.bin zmieniasz na .exe proste. Perserga nie wypowiadaj się jak nic nie wiesz, na twoje serwery i tak będzie wszystko działało a takimi postami nie zniechęcisz ludzi to czitowania.. 

Jakoś mi to nie działa ;v

 

zmień nazwę z kagb27.dll albo tam kagb22.dll albo sielu czy cokolwiek tam injectujesz na jakąkolwiek inną byle jaką nazwę i działa ;)

 

Gdzie masz to kagb.dll?

 

Zmieniłem nazwę kagb.dll na inna i działa bez problemów ;p

Opublikowano

Teraz ponoć dają bany za nic, ludzie zmieniają ch i nie mogą wejść na grę, bo perm.

Radzę przeczekać. :s

Opublikowano

 

 

 

 

z glador.bin zmieniasz na .exe proste. Perserga nie wypowiadaj się jak nic nie wiesz, na twoje serwery i tak będzie wszystko działało a takimi postami nie zniechęcisz ludzi to czitowania.. 

Jakoś mi to nie działa ;v

 

zmień nazwę z kagb27.dll albo tam kagb22.dll albo sielu czy cokolwiek tam injectujesz na jakąkolwiek inną byle jaką nazwę i działa ;)

 

Gdzie masz to kagb.dll?

 

Zmieniłem nazwę kagb.dll na inna i działa bez problemów ;p

 

Ale gdzie masz plik kagb.dll? Ja nie mam go w folderze z gra

CavernousEarlyIcelandichorse-size_restricted.gif

Opublikowano

 

 

 

 

 

z glador.bin zmieniasz na .exe proste. Perserga nie wypowiadaj się jak nic nie wiesz, na twoje serwery i tak będzie wszystko działało a takimi postami nie zniechęcisz ludzi to czitowania.. 

Jakoś mi to nie działa ;v

 

zmień nazwę z kagb27.dll albo tam kagb22.dll albo sielu czy cokolwiek tam injectujesz na jakąkolwiek inną byle jaką nazwę i działa ;)

 

Gdzie masz to kagb.dll?

 

Zmieniłem nazwę kagb.dll na inna i działa bez problemów ;p

 

Ale gdzie masz plik kagb.dll? Ja nie mam go w folderze z gra

 

Pobierz mh to będziesz miał :P

Opublikowano

 

Bana nie dostaniesz jak nie będziesz grał na hackach, proste.

Jak by tak się dało, to by nie robili zabezpieczeń na serwer ehhh.

Nie da się.

Da się to jakoś obejść więc jeśli nie masz pojęcia to wypierdalaj robić swoje marne serwery.

 

To sie nazywa kozak w necie pizda w swiecie :) Spakuj sobie all do pliku exe =-D Total Commander sie klania a do reszty sam musisz dojsc co i jak :)

Plik kagb.dll to plik cheata nazwy wykonawcy :D 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...