Skocz do zawartości

Szukam plików XenoXMt2

patryk12d

Rekomendowane odpowiedzi

Nie znajdziesz kumplu, pliki xenoxa nie są na sprzedaż i nigdy nie były udostępniane i nie zostaną udostępione bo nie ma zgody właściciela :)

Mylisz się, widziałem pół roku temu oryginalne pliki Xenoxa. Użytkownik udostępnił te pliki w jednym z tematów, ale jak teraz próbowałem znaleźć to niestety, ale nie znalazłem.

Posiadałem te pliki na komputerze, ale formatowałem swego czasu komputer i przepadły.

Po co? Kolejnej marnej edycji Xenoxa mówimy stanowcze NIE . Jak chcesz pobawić się na hamachi to polecam wgrać sobie czyste pliki i je edytować. Pliki Rykoxa są okej jeśli chodzi o hamachi ^^ Pozdrawiam.

Nie znajdziesz kumplu, pliki xenoxa nie są na sprzedaż i nigdy nie były udostępniane i nie zostaną udostępione bo nie ma zgody właściciela :)

Mylisz się, widziałem pół roku temu oryginalne pliki Xenoxa. Użytkownik udostępnił te pliki w jednym z tematów, ale jak teraz próbowałem znaleźć to niestety, ale nie znalazłem.

Posiadałem te pliki na komputerze, ale formatowałem swego czasu komputer i przepadły.

Wątpie że były to pliki xenoxa, bo ani Detro ani Pawemol ich nie udostępniali, a Paninax sam by siebie nie udupił wrzucając pliki na forum.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum Szukam plików XenoXMt2   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...