Skocz do zawartości

Error antiaura

Thardess

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie, mam errory w konsoli.

+ Jest to plugin na antyaure (nie moj), chodzi o to ze nie respi botow obok gracza.

Errory:

at java.lang.Thread.run(Thread.java:745)
Caused by: java.lang.NoSuchMethodError: net.minecraft.util.com.mojang.authlib.GameProfile.<init>(Ljava/lang/String;Ljava/lang/String;)V
        at com.comphenix.protocol.wrappers.WrappedGameProfile.<init>(WrappedGameProfile.java:24)
        at net.myhard.api.utils.WrapperPlayServerNamedEntitySpawn.setPlayerUUID(WrapperPlayServerNamedEntitySpawn.java:99)
        at net.xawierstudio.anticheat.basic.killaura.AuraUtils.getSpawnPacket(AuraUtils.java:47)
        at net.xawierstudio.anticheat.basic.checkers.AuraChecker1.start(AuraChecker1.java:45)
        at net.xawierstudio.anticheat.basic.checkers.AuraChecker1.<init>(AuraChecker1.java:40)
        at net.xawierstudio.anticheat.basic.managers.AuraManager1.create(AuraManager1.java:12)
        at net.xawierstudio.anticheat.basic.listeners.onDamage$1.run(onDamage.java:25)
        at org.bukkit.craftbukkit.v1_7_R4.scheduler.CraftTask.run(CraftTask.java:71)
        at org.bukkit.craftbukkit.v1_7_R4.scheduler.CraftAsyncTask.run(CraftAsyncTask.java:53)
        ... 3 more

Ktos sie zna?

❤ MC.PROPACRAFT.PL 

★ SKRYPTY ★

★ TECHNIK SERWERÓW MINECRAFT ★

✮ Pomogłem? Strzej lajka! ✮

Caused by: java.lang.NoSuchMethodError: net.minecraft.util.com.mojang.authlib.GameProfile.<init> 

Wszystko wyjaśnia. Silnik zmień na jakiś inny, nie powiem jaki bo nie wiem - testuj. 

Moja oficjalna strona! :)

http://socketbyte.pl/ 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Error antiaura   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...