Skocz do zawartości

Błędne pliki aktualizacji

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dzisiaj podczas grania faceita przytrafiła mi się nie miła sytuacja. Wywaliło mnie z meczu i wyskoczył błąd o jakimś brakującym pliku ( już mi się to zdarzało i pomagała spójność plików gry ) więc zrobiłem to co zawsze ale tym razem było inaczej. Mam na myśli, że podczas sprawdzania spójności pojawił się komunikat że jest kilka plików niezgodnych i zaczęło się pobieranie. Gdy już w teorii wszystko się pobrało i zainstalowało wyskakuje cały czas błąd: https://scr.hu/4LWOrk . Gdy występuje ten błąd i próbuje sprawdzić spójność plików gry to pokazuje że wszystkie pliki zweryfikowano pomyślnie. Jakieś pomysły?

Najprościej na świecie byłoby przeinstalować cs'a. 

Próbowałem nawet 3 razy i dalej jest to samo :/

Jak po reinstalu jest tak dalej, to wyczyść system ccleanerem i pobierz cs;a od nowa. Ewentualnie format komputera.

Próbowałem ccleanerem ale nic to nie dało :/ Jednak zauważyłem pewną rzecz. Mianowicie po usunięciu cs'a poprzez Steama w folderze gdzie cs się znajduje jest pusto, ale gdy tylko klikne pobieranie wyskakuje normalnie na Steamie pobieranie 6GB (nie pamiętam czy tyle waży cs ale wydaje mi sie ze wiecej) i w tym samym folderze nagle biorą sie pliki które ważą 12GB (tak jakby brały się znikąd). Nie wiem skąd one się biorą próbowałem jeszcze pare innych rzeczy ale nic nie pomaga ... :/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Błędne pliki aktualizacji   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...