Skocz do zawartości

IEM CS:GO 2017

costrume

Rekomendowane odpowiedzi

Witam najprawdopodobniej wybiorę się na iem'a cs;go.. Tylko pytanie ;d był ktoś z was tam i może mi napisać jak to wygląda z:

- sprawą bezpłatnych wejść ( bo biletu teraz chyba już nie kupie xD)

- Godzinami otwarcia dla ludzi chcących wejść bez kupowania biletu

- Godzinami w kolejce(ile mniej więcej  .. słyszałem , że parę godzin trzeba stać , ale w tym roku LOL jest osobno w innym terminie więc mają być mniejsze.

- Jakieś wasze uwagi jakiekolwiek informacje 

Generalnie chodzi mi o to ile mniej wiecej  czasu zajmie mi wejście do spodka na finał 5 marca.

A czy ktoś wie o której jest otwierana kolejka dla ludzi bez biletu?

Na LoLu była otwierana o 10:30, kolejki nie były aż tak duże. Po południu już jest całkowicie luźno, wchodzisz od razu bez kolejki, tylko masz taki zonk, że dobrych miejsc na trybunach już jest mniej (przy telebimach).

Generalnie bilet fajna sprawa, kolejki znacznie mniejsze, w sobotę otworzyli bramki o 9 dla ludzi z biletami, 20 minut później byliśmy w środku.

Na CS:GO zainteresowanie będzie wydaje mi się większe troszkę, także trzeba się liczyć ze staniem w kolejce 4-6 godzin/y, tak na oko. ;)

5465845486.png

Miej ze sobą hajs, bo jeśli zamierzasz być tam dłużej to na pewno zgłodniejesz, a w spodku oprócz syf jedzenia typu zapiekanki i hot dogi z psa nic nie ma. IEM jest podzielony w tym roku, więc nie wiem jak będą wyglądać kolejki na csa, ale na lola już popołudniu można było wejść bez problemu, bez stania w kolejce. Na csie może być tłoczniej.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum IEM CS:GO 2017   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...