Skocz do zawartości

Pytanie dot. serwera i klas

baciok1488

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wczoraj pobrałem sobię TERE i zacząłem swoją przygodę na serwerze amerykańskim i tutaj rodzą się moje 2 pytania.

1- na jakim z amerykańskich serwerów gra najwięcej polaków?

2- mam dylemat co do postaci, która postać jest przyjemna dla początkującego nie ma problemów ze znalezieniem party i się szybko nie znudzi. Obecnie mam dylemat nad Slayerem i Ninja :)

Pingu nie czujesz podczas PvE, do PvP nawet się na NA nie pchaj, choć w sumie i tak PvP w TERZE umarło, więc graj na NA dowoli. Co do klasy - Slayer lowest tier, najgorsze gówno wraz z Gunnerem, nie wyciągnie nawet połowy DPSa Archera czy Sorcerera, ALE graj tym co ci się podoba, meta to tylko meta. Jeszcze niedawno Slayer był top tierem, teraz powiedzmy Ninja jest jeden z najlepszych, ale wejdą za niedługo wszystkie reworki postaci i nagle Ninja może spaść do takiego gówna jakim jest Slayer na ten moment. Nie patrz też na te pierwsze postaci "bo ten trudny to nie dla początkującego, a ten łatwy to dla początkującego" - bullshit. Jedyne co mogę ci powiedzieć z tym czego nie pickować, bo z pingiem NIE MASZ SZANS to:

• Warrior - po prostu zbyt szybka postać na to, żeby grać na nim z pingiem, obiecuję, że nie zrobisz nim NIC.
  • Archer, Gunner, (Ninja) i inne postaci, które mają ciągły ostrzał tzn. umiejętności, które jeśli raz użyjesz to stoisz w miejscu i spamujesz spację aż się skończą. Gunner ma tu swój pasek, Ninja też ALE akurat z Ninją jest tak, że ten skill jest mało przydatny i bardziej używasz tego skakania z tego ładującego się paska niż tych płomyków itd. Poszukaj sobie, które postaci takie coś mają, a które nie i tym się najbardziej sugeruj przy wyborze, bo te umiejętności w większości przypadków są core na danej postaci.

Jeśli chodzi o grywalność Polaków na serwerach NA to jest ona znikoma w porównaniu do EU. Na EU jest o stokroć więcej. Ja osobiście preferuje EU, jak dla mnie jest o wiele bardziej przyjemniejsza atmosfera no i swoich masz od groma a ping zacznie być odczuwalny na end game ;p a co do archera przy pingu +100 nie ma co nim grać - rapid fire to istne szaleństwo przy +100 pingu ;p także nie polecam xD

76eff0d7b6a46.png

Rozumiem, że populacja w Terze nadal jet wysoka ? Jak ma się sytuacja z end game ?

cóż, nie spotkasz takiego end-game'u jak np. w Aionie. Jeśli lubisz PvP to do TERY nawet nie wchodź, tam PvP umarło już dawno. End-game opiera się głównie na zrobieniu najlepszego seta, przestaniu grać/afczenie w Highwatchu aż wyjdzie nowy patch z nowym setem i znowu od nowa. Ogólnie dungeon=set -> dungeon=lepszy set -> dungeon=najlepszy set -> czekanie na nowy patch z lepszym setem.

co do populacji to jest całkiem spoko, przynajmniej na NA. Nie gram na EU.

Wydaje mi się natomiast, że Tera wygląda o wiele lepiej niż taki Aion.

Nie skupiam się zazwyczaj na PvP, ale rozumiem, że jakiś tam Fun z PvP mimo wszystko jest w Tera ?

Na serwerze pvp jak levelujesz zdarza się, że przyleci kox i Cię sklepie od tak, żebyś się wkurzył. Poza tym pvp nie zobaczysz, bo nawet na kume party nie idzie znaleźć.

k1hvCVp.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Pytanie dot. serwera i klas   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...