Skocz do zawartości

Tasńsze wysyłanie SMSów premium

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Mam małe pytanko. Muszę wysłać SMS Premium coś na zasadzie waluty Premium w różnych grach. W Polsce kosztuje on 30PLN, a już w innych krajach jest o wiele taniej po przeliczeniu na złotówki. Pamiętam, że w różnych gierkach by mieć więcej za mniej robiło się takie manewry ze zmianą kraju przy doładowywaniu konta. Na stronie mam podanych kilkadziesiąt numerów i wiadomości jakie mam wysłać w tym premium sms. I teraz mam pytanie. Czy jeżeli mam polski numer, kartę zarejestrowaną w Polsce i na koncie złotówki i wyślę z terenu Polski wiadomość pod numer, pod który na przykład mają wysyłać Ukraińcy to zostanie mi odebrana kwota w PLN o równowartości tych hrywn, które musiałem zapłacić czy pełne 30PLN tak jakbym wysyłał na numer przeznaczony dla Polaków?

Pozdrawiam.

Miłego dnia :)

Nie możesz tak, kup sobie kartę z kraju jakiego chcesz. 

Masz może jakieś źródło, skąd mogę kupić takową kartę? Bo na allegro widzę same polskie, ewentualnie jakieś niemieckie, amerykańskie, brytyjskie z darmowymi minutami i internetem.

I czy jak dany kraj powiedzmy ma operatora Vodafone to ja mając kartę też z Vodafone, tylko, że kupioną w Polsce, dam radę wysłać tego sms na tańszy numer?

Miłego dnia :)

Nie można katy polskich  operatorów użyć za granicą, jeśli można to zawsze wyjdzie więcej opłaty z powodu przewalutowania. 

Zresztą tobie się tylko wydaje że jest tańsze bo nie bierzesz pod uwagę kursy walut które się zmieniają codziennie. 

Najtaniej zawsze wychodzi kupić przez paypal albo zapłacić z konta/kartą.   

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Tasńsze wysyłanie SMSów premium   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...