Skocz do zawartości

Pogawędki w świecie Cs'a #1 #FixCSGO

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, wiem, że odbiór tego filmu może wcale nie być mega pozytywny ale zbierałem się od dłuższego czasu żeby swoje wyżej wspomniane "pogawędki" wrzucić do sieci :). Jako, że troszke lat straciłem w tej produkcji wydaje mi się, że śmiało mogę poruszac niektóre tematy. Pierwszy film nagrywany od X lat + pierwsze kroki z renderingiem + nagrywany o 1 w nocy dlatego mimo wszystko proszę o lekką wyrozumiałośc :D. Oczywiście wiem, że pewnie jest masa błędów ale mam nadzieje, że ktoś sensownie napisze co i jak. Dzięki za poświęcenie czasu :)

Pozdrawiam i dziekuje!

bez gif

Dzieki za opinie, no niestety mikrofon jest z hedsetu wiec jakosc moze nie zaskakiwac. W nastepnym filmie postaram sie go odszumic i zrobic tak zeby bylo jak najlepiej :). Co 10 subow nowy film, pomysly już są - po wczorajszym filmie przybyło 7 subów. Zachęcam 3 smiałków do subowania i lecimy z nowym, lepszym filmkiem. Pozdrawiam i Dziekuje wszystkim za poświęcony czas!

bez gif

Witam Ponownie!

Idąc śladem komentarzy postanowiłem zainwestować w nowy mikrofon. Mam nadzieje, że jakość audio będzie teraz zdecydowanie lepsza. Zapraszam do drugiego filmu z serii Pogawędek w świecie Cs'a. 

Dziękuję, za wszystkie subki bo wiem, że troche z mpc ich przybyło

bez gif

Cześć, Dziękuję wszystkim za aktywność pod drugim filmem. Jakość mikrofonu zmieniła się diametralnie o czym daliście znać w komentarzach i to widać chociażby po łapkach w górę. Gdy nagrywałem drugi materiał na kanale było 13 widzów, dzień po wrzuceniu drugiego filmu już jest 22. Nieustannie się cieszę, że moja twórczość przypada niektórym do gustu i postanawiacie "zostać na dłużej" brakuje jednej subskrybcji i biorę się za nagrywanie Trzeciego filmu. Dzięki  jeszcze raz! 

5!

https://www.youtube.com/channel/UCGWBzPp9UXa18muLj7cwNyQ

bez gif

Witam ponownie! Zapraszam do obejrzenia Trzeciego odcinka z Serii Pogawędek w świecie Cs'a. Dziś porozmawiamy na temat  prawdopodobnie najważniejszej roli w teamie.

Dziękuję każdemu za obejrzenie i wszystkim co zostaną na dłużej :)

EDIT:// Zaraz będzie reuopload, coś się popsuło. zaraz wrzucę link

Już jest, zapraszam

bez gif

• 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Pogawędki w świecie Cs'a #1 #FixCSGO   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...