Skocz do zawartości

[Bol] Szansa na bana po custom game?

Rekomendowane odpowiedzi

Nie używałem bota z graczami tylko raz odpaliłem go i grałem z botem jak np. będe teraz grał z graczami  bez bota i np. jakiś gracz od tak dla zabawy da mi reporta że uzywam bota ale w meczu go nie będe miał to czy to całe rito zbanuje mi konto na zawsze ?

Nie używałem bota z graczami tylko raz odpaliłem go i grałem z botem jak np. będe teraz grał z graczami  bez bota i np. jakiś gracz od tak dla zabawy da mi reporta że uzywam bota ale w meczu go nie będe miał to czy to całe rito zbanuje mi konto na zawsze ?

Nie ma na to szans. Oni sprawdzają to w jakiś sposób po logach z meczu, domyślam się, że muszą mieć cały zapis meczu w formie wideo więc nic Ci się nie stanie jeśli dostaniesz takiego reporta, a niczego nie używałeś.

76561198169311417.png

Masz szanse tak samo duże jak gdybyś grał z graczami, nie ma różnicy czy sam na boty czy nie. Rito wzięło się za cheaterów także bój się o konto.

Powiedz mi jak mogą go złapać jeśli nawet nie mają wglądu w to co robi na customie? Przecież to nie ma sensu. 

76561198169311417.png

A skąd według Ciebie biorą się ban wavy? Nie mów m tylko,że z reportów.

Znam ludzi co bocą 2 lata i nadal nie mają bana, a według Twoich postów powinni go mieć bo antycheat jest w Lolu. Ja o niczym takim nigdy nie słyszałem, przejrzałem dla ciekawości kilka for i niczego nie znalazłem. 

76561198169311417.png

Tak na prawdę możemy tylko gdybać, bo nie przypominam sobie, żeby riot kiedyś określało się, czy będzie banować za tego typu występki na custom gierkach, a znalezienie przypadku osoby która mogłaby na to odpowiedzieć z autopsji też jest mało prawdopodobne, bo mało kto poprzestaje na jednym customku.

W każdym razie na pewno bezpieczniej byłoby na przyszłość podczas takich testów przelogować się na inne konto.

giphy.gif

"Never give up" tylko ty jedyny dajesz mi nadzieje dzieki kolego a wiesz użyłem tego przez czystą głupote i z czystej ciekawości ale nie ma w tym zabawy i satysfakcji trzymać jeden klawisz popełniłem błąd ale teraz to do mnie dotarło jak sie dowiedziałem ze za takie zabawy jest ban na zawsze i utrata konta

"Never give up" tylko ty jedyny dajesz mi nadzieje dzieki kolego a wiesz użyłem tego przez czystą głupote i z czystej ciekawości ale nie ma w tym zabawy i satysfakcji trzymać jeden klawisz popełniłem błąd ale teraz to do mnie dotarło jak sie dowiedziałem ze za takie zabawy jest ban na zawsze i utrata konta

To na przyszłość wiesz już, czego nie robić. Bo w tej grze łatwo o bana jak skryptujesz. 

76561198169311417.png

Nooo... zależy od skryptów, antycheat w LoLu jest tylko po stronie serwera, banuje na zasadzie jakichś powtarzalnych wzorców, które skrypty stosują, jeżeli takie akurat zostaną wykryte to jak najbardziej możesz dostać bana, nawet po jednej, customowej grze.

Protip - jeżeli wychodzisz z gry przed jej zakończeniem to gra kończy się przedwcześnie i logi nie są zapisywane

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Bol] Szansa na bana po custom game?   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...