Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dawno mnie tu nie było - gdzie grać :(


CharminGxMetin2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, szukam jakiegoś ciekawego, stabilnego projektu z minimalną liczbą graczy online około 1000.. Najlepiej żeby cechował się na swój sposób innowacyjnością, na oku mam Sayia.pl ale czy to dobry wybór, a może macie coś lepszego? 

PS. Kto jest twórcą owego projektu - Sayia.pl ? - Hooltras? :x

Z góry dzięki!

x


Opublikowano

Sayia to projekt KamilIT, jeden z twórców netmetina z tego co wiem.

 

Od Hooltrasa aktualnie dosyć popularna jest Samia.pl.

 

Ja od siebie polecam Terabithia.pl, Nebris.pl.

Opublikowano

Tym że na sami w is masz wszystko, a na sayi niestety ale trute trzeba wydropić samemu :)

Ogólnie wbijaj lepiej na Terabithia.pl bo przynajmniej masz stabilną podstawę do gry

Opublikowano

Terabithia i terabithia. Przekupny pies S4bal poleca najgorsze rakowisko. https://www.youtube.com/watch?v=MVV_Alj4jDU

Zyebał niedobitki i małe rakowiska by wypromować jedno z największych rakowisk jakie widziałem. Teraz widzę jego ból dupy

była to forma zawiści typowego polaczka ja nie dostałem is niech on też klepie biedę. Nikogo nie bronię ale Nitr* dostał kase

za reklamę serwa to coś normalnego, a nie przekręt.  

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...