Skocz do zawartości

Powrót do Ca

mikuss97

Rekomendowane odpowiedzi

usuneli spece i lata się z broniami epickimi typu ar-15 za nx wszystkie kidy to pokupiły,gra straciła sens na tle innych gier z lepsza grafika i bez bugów,nie polecam wracać

proste i logiczne nie graj eli pro :)

" z braku pieniędzy popełnia się błędy." ~ AK-47

usuneli spece i lata się z broniami epickimi typu ar-15 za nx wszystkie kidy to pokupiły,gra straciła sens na tle innych gier z lepsza grafika i bez bugów,nie polecam wracać

nie gram wgl bo całokształt tej gry odrzuca,w combata się już nie da grać

fortnite-epic-games-development-news-banner.jpg

nie gram wgl bo całokształt tej gry odrzuca,w combata się już nie da grać

Jak sie nie umie grac to sie nie da xDDDDDD

" z braku pieniędzy popełnia się błędy." ~ AK-47

Gra ma tendencje zniżkową ale gra się w nią teraz o dziwo dobrze, mało hackerów (może w ciągu 2 tygów spotkałem się z 4 hackerami), a rozbudowa EQ za gp zamiast za nx mnie akurat cieszy, nie trzeba w tą grę już grać godzinami, żeby mieć dobry ekwipunek

681731482015096381754.png

Czytaj uważnie, masz Boga na linii.

Wracajcie do CA, ja właśnie instaluje i wiem że warto bo ostatnio grałem.

witam. Ja tak samo jak kolega, nie grałem w to 4 lata. Kiedyś byłem w Top w Polsce, a teraz jak wyglada to np, pod wzgledem lvli? cos zemienili ? tez sie wlasnie zastanawiam czy nie pobrac tego CA ponownie.

Level nie ma już większego znaczenie gdyż wszystko można za GP kupić (nawet dawne NX bronie)

Wracajcie do CA, ja właśnie instaluje i wiem że warto bo ostatnio grałem.

witam. Ja tak samo jak kolega, nie grałem w to 4 lata. Kiedyś byłem w Top w Polsce, a teraz jak wyglada to np, pod wzgledem lvli? cos zemienili ? tez sie wlasnie zastanawiam czy nie pobrac tego CA ponownie.

Level nie ma już większego znaczenie gdyż wszystko można za GP kupić (nawet dawne NX bronie)

te najlepsze bronie dawniej epickie nadal są za nx i to grubą kase raz czy 2x w roku wtedy wszystkie dzieci to kupują i potem graj z takimi -_- combat jest nadal p2win

fortnite-epic-games-development-news-banner.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Powrót do Ca   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...