Skocz do zawartości

Autko do 4k

LorZ

Rekomendowane odpowiedzi

Za tyle hajsu to radzę szukać samochodu w benzynie ewentualnie wacha+gaz, bez nachalnej rdzy, aby amortyzatory nie zamieszkały w środku auta. Silnik max do 2 litrów. Żadne bmki, audice, mercedesy czy inne chuje muje. Szukaj bardziej w VW polo, łople corśiny B itd. takie bardziej pierdzikółka. Jak masz zamiar za tyle złotówek kupić coś większego i wyposażonego w skóry rury klimy 30 strefowe itd. to od razu szykuj kolejne 4k na naprawę bo to nieuniknione.

@DeLajt Nie ma nawet ich co wymieniać bo ktoś tu szuka auta do 4k, a audi 80/100 to stare samochody 22lata+ Oc za nie będzie duże, a kupno samego gruchota za 4k mija się z celem bo do roboty coś będzie i nie tanio.

Jak widzę co ludzie czasem wypisują to coś mnie czasem biere.

Może zabrzmię jak starsza osoba,ale jak na chwilę obecną,silnik 1.4 i w górę przy obecnych cenach OC to chyba jakieś młodzieńcze marzenia [chyba że rodzice sfinansują to inna sprawa]

Każdy swój gust niby ma,ale bardziej trzeba patrzeć co najmniej się psuje,mało bierze i jak najtańsze w utrzymaniu.

Od ojca 2 dni temu odkupiłem Citroen`a Saxo,a jeszcze z 4 lata temu uczyłem się na jego Renaul`cie Thali`i.

I te dwa mógłbym polecić,mało awaryjne silniki a z kopem,blacha zawsze lepsza coś w tych francuzach,a w lecie do 5,8 litra przy mieszanej jeździe idzie dojść [benzyna]

W tym co kupiłem od ojca,jeszcze zapłacił OC na rok [20 lat prawo jazdy,pełne zniżki].,silnik to tylko 1.1 a dokładnie 645zł na rok [po przejściu z Warty na innego ubezpieczyciela ~ najtańszego,w tym pierwszym by wyszło prawie 800zł]

A ciocia ma właśnie taką Civic VI z 97'roku,chyba z 15/16 lat ma prawo jazdy,ponownie pełne zniżki,u najtańszego ubezpieczyciela na rok to przecież tylko i wyłącznie 950zł przy silniku 1.5

nh766_44609_black_rock_shooter_czarne_wl

Those nostalgic memories,the times where we are simply had fun !

​     ​

Lanosa szukaj. Gofla 3 sobie odpuść, jak nie chcesz kiedyś przez dziurę w podłodze na drogę upaść. Jak Golf, to już lepiej dwójeczka. 

Wszyscy się chwalą, to i ja się pochwalę:

PC:
  CPU: 
Intel Core i7 6700K @ 4.5GHz
  COOLER: SilentiumPC Fortis 3 v2
  MOBO: MSI Z170A-G43 Plus
  RAM: 2x8GB HyperX Fury Black 2400MHz CL15
  GPU: Palit nVidia GeForce GTX1070 JetStream @ 2012MHz/4004MHz
  AUDIO: AIM SC808
  SSD: Goodram Iridium Pro 240GB
  HDD: Western Digital Caviar Blue 1TB 
  PSU: SilentiumPC Enduro FM1 550W
  CASE: SilentiumPC Pax M70 Pure Black v2

PERYFERIA:
  Monitor: 
Eizo EV2450
  Audio: Technics SA-AX540 + Altus 110 (modyfikowane) + Superlux HD681EVO + Brainwavz M1
  Klawiatura: SPC Gear GK530 RGB Kalih Brown
  Mysz: A4Tech Bloody Blazing A90
  Podkładka: A4Tech Bloody B-081 
  Gamepad: Microsoft Xbox One Wireless Controller + Asus BT400
  Drukarka: Brother MFC-7460DN
  Kamerka: Logitech C270

LAPTOP:
  Model: 
Lenovo ThinkPad X230
  CPU: Intel Core i5 3210M @ 2,5GHz
  GPU: Intel HD4000
  RAM: 2x4GB Samsung 1600MHz
  SSD: Samsung PM830 128GB
  SCREEN: 1366x768 IPS, matowy
  3G: Ericsson H5321 gw
  BATTERY: Lenovo 9 Cell Extended Life Battery 44++

Lanosa szukaj. Gofla 3 sobie odpuść, jak nie chcesz kiedyś przez dziurę w podłodze na drogę upaść. Jak Golf, to już lepiej dwójeczka. 

Kupiłem ostatnio Golfa3 za 2000zl, złom bo złom, ale tak zadbany, że to jest niemożliwe. Wiadomo, że połowa elementów wymieniana/malowana, bo to stare auto, ale rdzy praktycznie w ogóle, podłoga zdrowa, jedynie w błotniku jest dziura wielkości dłoni, co oczywiście jest do zrobienia. Praktycznie pełne wyposażenie (klima, czujniki parkowania z tyłu, fotele z wersji GTI), więc myślę, że jeżeli usiądziesz i znajdziesz coś konkretnego, to stary samochod (tzn. 1991/2000r) to nie jest taki zły pomysł, nawet jeśli mówimy o Golfie III.

Jak chcesz jeździć gdzieś dalej/więcej, to kup sobie jakąś fajną 80 b4 w TDI, jak dobrze trafisz to będzie też z pełnym wyposażeniem, a akurat te samochody nie gniły za bardzo jeśli ktoś dbał ze względu na podwójny ocynk. No chyba, że chcesz taniej, to silnik 2.0 z gazem, bardzo ekonomiczny, jeździłem nim nawet za granicę i ani razu się nie zawiodłem.

• 2 tygodnie później...

Szukałbym Audi 80, Astra F(może G byś wyrwał), Renault Clio. Za tą kasę znajdziesz też Vectrę B w spoko stanie. Fajnym autkiem jest też Seat Ibiza. Unikaj diesli bo ludzie je kupują żeby robić długie trasy i wszystkie te tanie Niemce w Polsce to przebieg 3 raz nabijają. Najlepiej jakbyś szukał czegoś w benzynie+lpg z silnikiem 8v.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Autko do 4k   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...