Skocz do zawartości

Shandia [Dedyk] [Medium]

VVDreaM

Rekomendowane odpowiedzi

Nie polecam serwera szczególnie ze względu na Dream który posiada minimalną wiedzę o robieniu serwerów. :(( 

A tutaj poradnik jak łatwo znaleźć sponsora <kappa>   :yay:  :yay: 

Koleś co w tym złego, że szuka sponsora? to już nie można dać takiego tematu, bo ma być odrazu wyśmiany?

A ja polecę serwer każdy kiedyś miał te swoje pierwsze serwery i się uczy, powinniście się cieszyć, że ktoś nowy dochodzi do świata metina, a nie wyzywać go.

Wejdę na start.

Nie polecam serwera szczególnie ze względu na Dream który posiada minimalną wiedzę o robieniu serwerów.  :(( 

A tutaj poradnik jak łatwo znaleźć sponsora <kappa>    :yay:   :yay: 

Koleś co w tym złego, że szuka sponsora? to już nie można dać takiego tematu, bo ma być odrazu wyśmiany?

A ja polecę serwer każdy kiedyś miał te swoje pierwsze serwery i się uczy, powinniście się cieszyć, że ktoś nowy dochodzi do świata metina, a nie wyzywać go.

Wejdę na start.

Gdzie ja go wyzywam? Po prostu piszę swoją opinię chyba nic w tym złego? To już nie można dodać takiego komentarza, bo zaraz zostanie się posądzonym, że kogoś obrażam? Podśmiewam się z tego w jaki sposób szukał sponsora, a nie że go szukał,a to jest różnica.

Pozdrawiam, bez spiny.

Znowu te wszędobylskie opisy serwera typu jak poniżej. Nie wbiję  raczej.
''

Maksymalny Poziom? - 135lvl

Typ serwera? - Medium. Cieżej z expem, łatwiej z EQ.

Jakie są raty serwera? - 3x większe niż na PL

Czy na serwerze jest 6/7 bonus? - Nie

Czy wymagane są ulepszacze? - Tak

Czy na serwerze są nowe questy? - Tak, jest ich łącznie około 70.

Jakie są wartości bonusów? - Standardowe

Ile KU do G? - 10 KU do G

Czy na serwerze dozwolone są wspomagacze? - Tylko bonusswitcher i fishbot.

Co ile czytamy medale? - Medale czytamy bez ograniczenia czasowego

Czy dostajemy konia na start? - Tak, 1lv konia otrzymujemy na start

Gdzie wydropie broń na 30lv? - Tylko z bestów

Gdzie wydropie broń na 75lv? - Riper, Czerwony Smok, Beran-Setaou

Od którego levela dostępna jest Grota Wygnańców? - Od 70lv.

Jestem jak Magda Gessler
Hejtuję, obrażam, niszczę..
A sam lepiej nie zrobię.
nIMl0Hd.png

Boże dlaczego ty to robisz. Dlaczego pozwalasz wypuszczać takie gówniane serwery które mają mapy sety itd które były używane z tysiąc razy. Najwidoczniej bóg nie istnieje bo ja cie pier dole ale serio tak ciężko włożyć pracy albo wydać te dodatkowe 500zł żeby serwer jakoś się prezentował a nie wszystko standard i do tego efekty niedopasowane do setów(chodzi mi o 2 ostatnie sety) ?? Czym zachęca wasz serwer aby tam zagrać? Bo ja nie widzę nic takiego. Nawet nie życzę wam powodzenia lecz abyście dostali takie ddosy że serwer nawet nie będzie stał 10 minut.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum Shandia [Dedyk] [Medium]   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...