Skocz do zawartości

Patch notes 7.4

Kaktus.

Rekomendowane odpowiedzi

http://eune.leagueoflegends.com/pl/news/game-updates/patch/opis-patcha-74

Co o tym sądzicie? Moim zdaniem te zmiany nie będą miały większego wpływu na rozgrywkę.

A moim są bez sensu, bo biorą się za pierdoły a palące problemy wciąż są.

W 7.5 ma być rework aatroxa. Ten patch 7.4 jest okej według mnie.

- Nerf Edge of Night w postaci +15cd? Uniemożliwi to re-engage różnym assassinom co chwila. Potężny nerf.
- Buff dla Cho'gatha względem tego, że nie musi już uważać na ult stacki, a bonus będzie nadal odpowiednio wysoki - tyle, że mniejszy wcześniej. Prawdopodobnie to wróci tą postać z powrotem do gry.
- Mobility Buff dla Barda, którym nie grają bo jest to nadal ciężki pick.
- Adjust Cassio
- Częściowy nerf na ulti Corkiego + adjust na pasku? To dużo zmienia.
- Nerf dla Jhina który przestanie pozwalać mu chainować targety chodzące solo z niskim ms? Duża zmiana. Będzie też słabszym inicjatorem z daleka pod reaction roam.
- MR lower dla Katy. Fair enough.
- Nerf dla Maokaia. Jak dla mnie impact E nadal był świetnym narzędziem aby shove'ować linię + teraz będzie mieć jeszcze większe problemy z maną. Smutna buzia, będzie nadal mocnym pickiem - ale jego mana pool naprawdę nie jest duży.
- Zauważalny nerf dla Ryze'a (dmg down)
- Łącznie -7.5 lethality (jako -5 punktów z Youmou i -2.5 lethality z masterek) w zamian za buff dla Last Whispera? Troszkę bolesne. Już nie będzie 83 lethality tylko 75.5 lethality (co zmienia dużo biorąc pod uwagę rodzaj wykresu jaki tworzy ilość armora), a te 15% armor redo może wcale tego nie wynagrodzić jeżeli dalej focusujemy się na carries.
- (w zasadzie) buff dla Ferworu i (w zasadzie) widoczny nerf dla Warlorda. Ten drugi bardziej odczuwalny, biorąc pod uwagę typową postać pod Life Steal + Warlord, różnice mogą sięgnąć dobrych parunastu punktów na atak.
- Nerf dla Masterek. Różnych i ważnych. To dobre rozwiązanie, gra będzie odrobinę wolniejsza.

Reszta mnie nie interesuje jako OTP Soraka exccept:

DOBRY ZYSK Totemy dają teraz pełną wartość złota zarówno graczowi, który je ujawnił, jak i temu, który je zniszczył (efekt się nie kumuluje, jeżeli osoba ujawniająca także zniszczyła totem) - Co jest ge-nial-ne. Naprawdę.
- Za zmniejszeniem golda za pierwszą wieżę nikt poniżej platyny płakać nie będzie bo i tak nie rozumieją tego bonusu. Natomiast dla osób które ją rozumieją to dosyć mocna zmiana. Trzeba będzie się zastanawiać czy faktycznie premia powinna iść do lanera czy junglera który pomógł zalokować sytuację.

Pomogłem? Polub mój post :3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Patch notes 7.4   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...