Skocz do zawartości

Lenovo B50-80 - brud, pęknięcie

Dankor

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam aktualnie Lenovo B50-80 Intel Core i3-4030U 4gb ram AMD Radeon R5 M330 Windows 8.1 64bit.

Największą jego wadą jest plastikowa obudowa ,która długa nie wytrzyma ,ale i także szczeliny bo po bokach przez które dostaje się bród.Zauważyłem też pęknięcie ,którego wcześniej nie było a sam na 100% tego nie zrobiłem.Zastanawiam się aby go nie sprzedać.Ile był by wart?Używam go dopiero rok ,czyli jest jeszcze rok gwarancji.Gdy bym go sprzedał mógłbym kupić sobie Lenovo T430 i do tego złożyć sobie egpu. Czy jest sens?Mój budżet nie pozwala mi niestety na laptop gamingowy. Stacjonarka nie wchodzi w grę gdyż często jestem poza domem. A taki z egpu był by w sam raz.Co o tym sądzicie?

juto50.jpg

Gdzie ty tu widzisz opłacalność z EGPU ?  

Minimum 1500-2000 zł sam koszt zestawu  egpu do tego laptop do 1000 zł , za 3 tysiące kupi równy  jakościowo laptop. 

Skoro niszczysz używaniem  laptop który wydaje się być delikatny nie graj na samym laptopie. Masz po to  monitory, myszki i klawiatury by je użyć przy laptopie.  

EGPU możesz sobie do niego przecież dołożyć jak się tak przy nim upierasz. 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Lenovo B50   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...