Skocz do zawartości

Na jakim serwerze warto zagrać ?

Konkoria

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, jako stary gracz Metina czasów dobrej Pandory i innych serwerów, które miały swój klimat chciałbym Was zapytać, czy istnieje obecnie jakikolwiek serwer na którym warto zagrać? Prosiłbym o krótkie uzasadnienie swojej odpowiedzi :D

Myślę, że temat przyda się także innym, którzy szukają takiego serwera aby chwilę pograć ;)

Dzięki za wszelkie odpowiedzi!

Zależy, jeśli lubisz zmieniać serwer jak skarpetki to idź na Fenekre

A jeśli wolisz dłużej pograć to polecam Vesterisa, masz pewność, że nie padnie no i eq ma swoją wartość tam.

Nie ma żadnej pewności.. najpewniejsze serwery, które też miały stać typu Diamond, Avalon, Pandora, Elite itd padły. Jedyną pewność masz na globalu, ale nigdy na jakimkolwiek prywatnym serwerze.

Co do tematu.. Aktualnie tylko Vesteris, żadne inne g*wna typu Fenekra lub Samia.

@Perserga-Metin2 Obojętnie co, byleby pograć, bardziej odpowiadają mi "oldschoolowe", ale jakoś się zawsze odnajdę na nowych, dopóki jest z kim grac i jest fun.

@~Budyn Dzięki, sprawdzę serwer ;)

@Relz W pierwszej kolejności chyba wejdę na Vesteria, bo widzę, że kolega niżej także poleca.

@von Lorenzo Avalon, Pandora i Elite to byłoby coś, szkoda, że nie są takie jak kiedyś. Przekonałes do Vesterisa, pogram na pewno :)

@malagamax Też sprawdzę, o ile Vesteris mnie nie wciągnie ;)

Dzięki za odpowiedzi. Odezwę się jeszcze w tym poście dla własnego zdania, może komuś się przyda jeszcze taki temat :)

Witaj

Jeśli chodzi o hardy to polecam ci Terabithia

Link do prezentacji: http://www.mpcforum.pl/topic/1598208-terabithia-dedyk-hard/

Dlaczego? Serwer od startu działa bez problemów i utrzymuje dobry klimat oraz ciągle stabilną liczbę graczy. 

Dodatkowo jest to pierwszy takiego typu hard z własnymi dopracowaniami i nowościami. 

Jeśli chodzi o easy/medium, to polecam Samia.pl lub Sayia.pl

Niestety prezentacji tych serwerów nie ma na mpc. 

A dlaczego polecam ? Serwery z tego co zauważyłem nie miały problemów ze startem i sprawnie działają. 

Dodatkowo mają sporo nowości i autorskich systemów. Z tego też nie widać nudy i liczba graczy trzyma się z 800+ do nawet 1000+. 

Oczywiście ktoś może nie przepadać za wieloma nowościami itp... Ale to już kwestia gustu. 

Pozdrawiam. 

837341413742376668518.png

Z tego też nie widać nudy i liczba graczy trzyma się z 800+ do nawet 1000+. 

Ehh, gdzie te czasy, gdzie 2000 to był standard, nawet na gównoserwerach? :')

@top

Easy - Aventus

Hard - Terabithia

4Fun - Cortium

Mój PC: Intel I5 6600K 4.3GHz | Gigabyte Z170 Gaming K3 | MSI GTX 1080 OC | 4x8GB Corsair 3000MHz CL15 | Corsair CX550M | SilentumPC Spartan 3 PRO | Nzxt H440

Mój Sprzęt: Steelseries Rival 300 Hiperbeast | Steelseries Qck+ | HyperX Cloud II | Razer Blackwidow Chroma | BenQ XL2720Z 144Hz Telefon: OnePlus 3T 6GB RAM/128GB ♥

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum Na jakim serwerze warto zagrać ?   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...