Skocz do zawartości

Stary wygląd gry

Rexx

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam pytanie dotyczącego wyglądu ligi czyt. "mapy", ostatnio oglądałem streama jakiegoś randomowego osobnika, nie mam pojęcia kto to był nie pamiętam też jego nazwy na twitchu, ale wracając do tematu miał on starą mapę.. Strasznie mi tęskno do starego wyglądu i mam pytanie, jak on to zrobił? Oczywiście lajkami obsypię osobę, która mi pomoże! Pozdrawiam! :D

Jedyny sposób na uzyskanie starego wyglądu mapy jest wgranie jej modami, co może wiązać się z banem na konto za modyfikację plików gry. Bez modów z tego co wiem to nie ma sposobu na wgranie starej mapki. Jeśli chcesz to masz - https://mapskins.com/2016/02/18/classic-summoners-rift-available/ 

76561198169311417.png

w każdej grze ingerencja w pliki gry kończy się banem,tak samo za skin changer którego ruscy wymyslili i dzieci odpalają to żeby widzieć skiny w grze,taki mod zmienia tekstury gry np wygląd lasu i grafiki tak jak kosa zwykła a np flip czy karambit ma całkiem inne tekstury,raczej ban za to poleci z samego systsemu zabezpieczeń prędzej czy pózniej ;p

fortnite-epic-games-development-news-banner.jpg

Nie ma banow za custom skiny, popularni streamerzy sobie graja nawet Cowsep na wlasnych skinach, wiec poki Riot nic do tego nie ma to mozesz sobie pobrac mape z leaguecraft czy cos, albo zainstalowac wooxym. Nawet jakby to zabronili to ostrzegli by mailem tak jak to bylo z mk jogo.

Albicoolvod->Katatuki

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

Nie ma banow za custom skiny, popularni streamerzy sobie graja nawet Cowsep na wlasnych skinach, wiec poki Riot nic do tego nie ma to mozesz sobie pobrac mape z leaguecraft czy cos, albo zainstalowac wooxym. Nawet jakby to zabronili to ostrzegli by mailem tak jak to bylo z mk jogo.

Jest różnica pomiędzy ingerencją w pliki gry i ich modyfikację, a zmiana wyglądu bohatera bez ingerencji w pliki gry. 

76561198169311417.png

Dowiedziałem się, że kary za to nie będzie - napisałem do supportu, odpowiedzieli dodając kilka Warunków użytkowania modyfikacji stron trzecich t.j.

─ Identyfikujemy i zawieszamy konta korzystające z programów stron trzecich, które oferują przewagę, wpływając na rozgrywkę w dowolny sposób.

─ Nie możemy kontrolować tego, co zmieniają lub tworzą deweloperzy stron trzecich, więc program, który kiedyś spełniał wymogi, może posiadać wersje, które naruszają „Warunki użytkowania”.

─ Niektórzy deweloperzy stron trzecich mogą nie mieć najlepszych intencji co do ciebie, więc należy uważać na keyloggery, wirusy oraz złośliwe oprogramowanie.

─ Modyfikacje stron trzecich mogą wpływać na twoją rozgrywkę w nieprzewidywalny sposób, więc jeżeli napotkasz problemy techniczne, spróbuj odinstalować te programy, zanim zaczniesz robić coś innego.

Ogólnie rzecz biorąc, jeżeli uznasz modyfikacje stron trzecich za podejrzane, najlepiej z nich nie korzystać. Mamy nadzieję, że to wyjaśni wszystkie kwestie. W razie innych pytań, skontaktuj się z nami.

Dziękuję oczywiście za wszystkie komentarze :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Stary wygląd gry   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...