Skocz do zawartości

weCzarek

Rekomendowane odpowiedzi

szkoda w to grać lepiej w cs :] najlepsi w ca to są ci so kupują nx i mają najlepsze bronie :P

Haahhahahahahahahahahhaahha, czlowieku japierdole skad Ty sie urwales ?? Ten gowniany CS nigdy nie dorowna CA :) Ci co kupują nx sa lepsi ? Wszytsko masz teraz za GP, a jak sie gra zjebane eli pro to sie nie dziwie ze Ci gra nie pasuje :) A w CS pewnie z silvera wyjsc nie mozesz ...

no bez ładowania gigantycznej kasy w gre jest się słabym i zachwile brakuje ci waluty gp żeby broń czy kamizelki kupić

Koles wyjdz i nie wracaj :) Brakuje Ci GP ? smieszne bardzo :D Co lv dostaje sie od skurwysyna GP, za  gre bez glupich gp passow dostaje sie srednio po 2,5klocka...

Fatalnie ogarniam tą grę.

Co robić, jakie misje wykonywać?

Czy mogę zdobyć coś na perma? (prócz bana śmieszki :x)

Jak być w tym lepszym?

Misje rob wyszystkie po kolei zawsze Ci cos wpadnie, zbieraj gp bo teraz coraz czesciej sa permy za gp + nexon daje nieraz za free, Po 1 nie graj eli pro, po 2 ucz sie grac broniami typu G36E, M4A1, SCAR-L,K2, L96A1, AK-47/74U cwicz aima na elimkach i nie rezygnuj jak wyskocza Ci jakies gowna w max secie albo jeszcze wiekszym scierwem, graj jak nawiecej S&D i przede wszystkim MYŚL !!!pozdro :D

" z braku pieniędzy popełnia się błędy." ~ AK-47

Fatalnie ogarniam tą grę.

Co robić, jakie misje wykonywać?

Czy mogę zdobyć coś na perma? (prócz bana śmieszki :x)

Jak być w tym lepszym?

Po pierwsze jak koledzy wyżej pisali, jest mała szansa że zabraknie Ci GP na cokolwiek.Wystarczy Ci chyba jedna dobra broń i ekwipunek na speeda.Od jakiegoś czasu za wbicie lvl dostaje się dosyć sporo GP i bronie bądz inne części ekwipunku na 7/30 dni. Nie wiem dokładnie jak to jest na niższych rangach. Ale od 20k GP za lvl i im wyższy lvl tym więcej gp dostajesz.Dodam też, że za wbicie poziomu dostajesz broń lub co innego na perma( pierwsza bron na perma jest chyba od rangi SGT1.

Idąc tokiem myślenia innych, combat jest trochę grą pay2win jednak nie ma się co przejmować bo są i tacy którzy wydają na nią mase kasy i nie potrafią wcale grać :D

Dodam jeszcze że Nexon ostatnio robi bardzo dużo eventów EXP i GP, wydarzenia listy obecnośći, za które dostajesz bronie na perma, Combat Dic'e, w których dla nowego gracza też są dość ciekawe przedmioty.Gram w tą grę od bardzo dawna i mogę powiedzieć, że poprzedni rok był jednym z najlepszych pod względem eventów itp.Jak masz jekieś pytania to zapraszam na pw ;)

Nie trzeba wcale inwestować kasy w NX wszystkie bronie można kupić za GP . Co do samej gry , musisz trochę w nią pograć , wtedy złapiesz dryg , o GP było kiedyś ciężko dzisiaj nie wiem co z tą kasą robic :D ... Teraz Nexon szykuje aktualizacje Graficzną , można już pobrać wersję Beta , i potestować .

wy chyba nie wiecie co to jest kozak eq,kozak eq to masz jak bronie epickie za nx kupisz i ci siada dosłownie wszystko a nie szrot wyprzedaży za gp -_-

X D.

Jakie kda? CQB,SRT,L96A1 AW,L11513,P90TR i wiele innych broni które były kiedyś za nx i mówiono o nich to samo są teraz za gp, faktem jest że np. recon vest to zakazany owoc i nie ma takich bajerów za nx ale za gp w obecnej chwili idzie się tak ubrać i takie bronie nakupić, że młucić można aż miło.

681731482015096381754.png

Czytaj uważnie, masz Boga na linii.

wy chyba nie wiecie co to jest kozak eq,kozak eq to masz jak bronie epickie za nx kupisz i ci siada dosłownie wszystko a nie szrot wyprzedaży za gp -_-

Zajebancu ile lata takich gowien z tymi calymi dualami maxami i innymi gownami ? Takich to ja jem na sniadanie wystarczy gietka usp i 10% speeda..

" z braku pieniędzy popełnia się błędy." ~ AK-47

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Pomocy.   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...