Skocz do zawartości

Jak oni .. wyświetlenia i łapki all.

SearsWesalDeath

Rekomendowane odpowiedzi

cze, wiecie moze jak ludzie sprzedaja te lajki i wyswietlenia na yt ? bo na insta są strony różne a na yt? :D

Słowo ‘Bóg’ jest dla mnie niczym więcej niż wyrazem i wytworem ludzkiej słabości, a Biblia zbiorem dostojnych, ale jednak prymitywnych, legend, które są ponadto dość dziecinne. Żadna interpretacja, niezależnie od tego jak subtelna, nie może (dla mnie) tego zmienić.Albert Einstein

Założone po X kont i po prostu lajkują/subują, czy to ręcznie, czy za pomocą jakiegoś skyptu... Są też tacy, którzy oferują pisanie komentarzy typu ,,fajne" lub związanych z filmem - no ci to już raczej muszą robić to samodzielnie, skoro piszą coś związanego ściśle z tematyką filmu. Znaleźć takich ,,delikwentów" można najczęściej na serwisach ogłoszeniowych typu olx, niektórzy reklamują swoje usługi też na forach, grupach na portalach społecznościowych itd.

Co nie zmienia faktu, że kupowanie lajków/subów/komentarzy może nie tyle jest totalnym idiotyzmem... Co zupełnie odbiera satysfakcję z osiągnięcia czegoś w pełni samemu i zasłużenie.

3fffa1a92a202.png

Link do mojego yt na moim profilu

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Jak oni .. wyświetlenia i łapki all.   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...