Skocz do zawartości

Co zrobić ?

tm_WIII

Rekomendowane odpowiedzi

@PaTrOL *DG* więc tak pisałem tam że nie mam padaczki bo myślałem że pytania są z teraźniejszości później on w takiej samej formie to spytał i to samo ze szpitalem a padaczkę miałem bez napadów tylko 2 lata chyba i w szpitalu byłem miesiąc ale oby dwie rzeczy były tak koło podstawówki 

nmexyu-2.png

oznacz mnie jeśli chcesz żebym odpowiedział @tm_WIII

Czasem grozi w razie wypadku odpowiedzialność, nawet jeśli wypadek nie był z twojej winy a nie zgłosiłeś.  Problem rozwiąż sobie z lekarzem który dokładnie powie o konieczności wykazania padaczki w badaniach. Jeśli objawy wystąpiły w okresie ostatnich 5 lat koniecznie trzeba to zgłosić. 

28 stycznia 2013 zmieniły się przepisy i teraz każdy przypadek wystąpienia padaczki musi być zgłaszany przez lekarzy do organu wydającego prawo jazdy. Obowiązek jest nałożony na wszystkich lekarzy i na osoby w każdym wieku – również dzieci. Zgłoszenia do wydziałów komunikacji płyną z różnych źródeł: szpitale neurologiczne, lekarze rodzinni, a nawet lekarze z komisji wojskowych. 

Nie musisz być wcale chory ale fakt wystąpienia kiedykolwiek powinieneś zgłosić.  

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

@Ktosiu @PaTrOL *DG* kurde chciałem wszystko za szybko załatwić a to muszę u tego samego lekarza to powiedzieć czy to może być u innych medycyny pracy bo chciałem wszystko do jutra załatwić pojechałbym i założyłbym sobie profil kierowcy ale jak się nie da to cóż ... I czy w ogóle będę miał szansę zdawać prawo jazdy ?

nmexyu-2.png

oznacz mnie jeśli chcesz żebym odpowiedział @tm_WIII

Chyba tego co cię badał, jak powiesz że nie wiedziałeś to nic nie będzie. Możesz też jakieś dokument mieć ze sobą o tym pobycie w szpitalu, ataku  itp.  

To nie jest takie ważne ale w razie kontroli wyjdzie że nie zgłosiłeś przypadku który wystąpił w okresie 5 lat od tego badania. 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Co zrobić ?   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...