Skocz do zawartości

Gdzie mogę kupić konto do gry Smite?

lolzown123

Rekomendowane odpowiedzi

Co jakiś czas ludzie w tym dziale chcieli wyceny swoich kont był też swojego czasu nawet osobny temat na to. Po szukaj takowych i dogadaj się wątpię że je posprzedawali do dzisiejszego dnia.

O allegro raczej zapomnij w Polsce w Smite gra niewiele osób małe jest prawdopodobieństwo że znajdziesz takowe po za tym w Polsce i tak zapłacisz więcej bo jak chcesz konto ze skinem którego wartość prawdziwa przekracza 345 zł to pewnie  sprzedawca będzie chciał minimu 1/6 tego.

Zagraniczne strony typu allegro  tyle chyba można polecić

Co jakiś czas ludzi  w tym dziale chcieli wyceny swoich kont był też swojego czasu nawet osobny temat na to.

O allegro raczej zapomnij w Polsce w Smite gra niewiele osób małe jest prawdopodobieństwo że znajdziesz takowe po za tym w Polsce i tak zapłacisz więcej bo jak chcesz konto ze skinem którego wartość prawdziwa przekracza 345 zł to pewnie  sprzedawca będzie chciał minimu 1/6 tego.

Zagraniczne strony typu allegro  tyle chyba można polecić

Dzieki za odpowiedz :)

Tak sobie myślę, że może warto zamieścić ogłoszenie na jakiejś grupie, niekoniecznie polskiej, bo w Polsce nie ma obrotu kontami do Smite'a. Ewentualnie jakieś zagraniczne portale pokroju Allegro. Możesz też szukać po klanach, tam często ktoś chce sprzedać konto.

PS I tak wiadomo, że Hi-Rez ma wylane, i nigdy tego nie zrobi, ale zakup konta = perm. Ot ciekawostka. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Gdzie mogę kupić konto do gry Smite?   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...