Skocz do zawartości

Co zrobić aby uzyskać więcej FPSów?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mianowicie od dłuższego czasu mam problem z klatkowaniem cs go i odbiera mi to smak tej gry ponieważ nie da sie grać , cieżko jest wgl  kogos ustrzelic .

Sprawdzałem spójność plików , Reinstal x2 robiłem , Defragmentacje dysków , Wszelkiego Rodzaju Cclaner , Malwarebytes Anti-Malware , skanery były używane i tutaj nic mi nie znalazło .

2 kwestia parametry mojego komputerka :
RAM 2 GB 
processor AMD Athlon II x2 250 3,01 GHz
Graphics Card 1 GB

Dodaje kilka skrinów z gry Tam są moje FPS i inne wszystko , + moje ustania gry może ktoś bedzie wiedział co po ustawiać co po zmieniać .

do  uruchamiania gry dodałem takie komendy : +mat_queue_mode 2 -novid +cl_forcepreload 1

I do configu dodałem taką : CL_INTERP_RATIO 2

post-716347-0-80528500-1487773044.jpg

post-716347-0-10672000-1487773053.jpg

post-716347-0-39443400-1487773060.jpg

Nie wiem co sie Odj**** ale nie wstawiałem tematu co zrobić aby uzyskać wiecej fpsów , tylko co zrobić aby mi cs go nie klatkował ....  " Witam , mianowicie od dłuższego czasu mam problem z klatkowaniem cs go "  tak jak napisałem na poczatku swojego tematu . Nie chce wiecej fpsów tylko pozbyć sie klatkowania  bo jakiś czas temu 5-8 mięsiecy temu miałem ustawiani na srednim i wszystko mi banglało lepiej niż nie jedno ferarrri . także proszę o pomoc w usunieciu klatkowania a nie FPSY

W internecie jest mnóstwo poradników na temat zwiększenia fps.

Ale jak wyżej wspomniano raczej wątpię byś na takim sprzęcie wyciągnął więcej fps.

dokladnie to jaka to jest karta?

2gb ramu to za malo na csa tez. 4gb to minimum

Jak masz wlaczone hrtf w ustawieniach audio to wyłacz. Zamiast srednich to zmien na bardzo niskie.

słaby komputer, nie wiem czy da rade wyciągnąć więcej.Najlepiej dokupić lepszą karte i dołożyć troche więcej ramu. Jeszcze spróbuj zmniejszyć rozdzielczość, może coś pomoże

Nie wiem co sie Odj**** ale nie wstawiałem tematu co zrobić aby uzyskać wiecej fpsów , tylko co zrobić aby mi cs go nie klatkował ....  " Witam , mianowicie od dłuższego czasu mam problem z klatkowaniem cs go "  tak jak napisałem na poczatku swojego tematu . Nie chce wiecej fpsów tylko pozbyć sie klatkowania  bo jakiś czas temu 5-8 mięsiecy temu miałem ustawiani na srednim i wszystko mi banglało lepiej niż nie jedno ferarrri . także proszę o pomoc w usunieciu klatkowania a nie FPSY  . Jakiś bład wystapił ale z tresci mojego tematu wynika o co mi chodzi . Przepraszam za wprowadzenie w bład , potrzebuje pomocy z klatkowaniem .

post-716347-0-68285200-1487781175_thumb.png

Koledzy ci mówili słaby pc. Sprawdź temperaturę komputera, może jest zbyt wysoka i dlatego klatkuje. 

Idąc do konwesionału idziesz aby usłyszeć że jestes grzeszniiem czy po rozgrzeszenie , pisząc post szukam pomocy co można zmienić lub poprawić a nie usłyszeć że mam słebgo peceta , skoro od dawan to wiem ale dziwnym fenomenem kilka miesiecy temu chodziło mi wszystko płynnie na średnich ustawiach . Nie że hejtuje ale troche logiki . temperatura po 1h chodzenia komputera jest w normie .

Nie wiem co sie Odj**** ale nie wstawiałem tematu co zrobić aby uzyskać wiecej fpsów , tylko co zrobić aby mi cs go nie klatkował ....  " Witam , mianowicie od dłuższego czasu mam problem z klatkowaniem cs go "  tak jak napisałem na poczatku swojego tematu . Nie chce wiecej fpsów tylko pozbyć sie klatkowania  bo jakiś czas temu 5-8 mięsiecy temu miałem ustawiani na srednim i wszystko mi banglało lepiej niż nie jedno ferarrri . także proszę o pomoc w usunieciu klatkowania a nie FPSY  . Jakiś bład wystapił ale z tresci mojego tematu wynika o co mi chodzi . Przepraszam za wprowadzenie w bład , potrzebuje pomocy z klatkowaniem .

W ciągu tych 5-8 miesięcy było kilka większych aktualizacji więc trudno się dziwić że ci cs coraz słabiej chodzi.

Rzeczą chyba logiczną mistrzu jest to że jak gra klatkuje to ma się za mało fps, jak robiłeś reinstale, sprawdzałeś spójnosć plików itp. i nie pomogło, to poszukaj w necie sposobu na zwiększenie fps'ów może to pomoże.

Niestety na tych 40 klatkach sobie komfortowo nie pograsz, szczególnie że prawdopodobnie masz te 40fps na najprostszych mapach czyli dust II i mirage a na innych mapach pewnie jeszcze tych fps masz mniej.

W ciągu tych 5-8 miesięcy było kilka większych aktualizacji więc trudno się dziwić że ci cs coraz słabiej chodzi.

Rzeczą chyba logiczną mistrzu jest to że jak gra klatkuje to ma się za mało fps, jak robiłeś reinstale, sprawdzałeś spójnosć plików itp. i nie pomogło, to poszukaj w necie sposobu na zwiększenie fps'ów może to pomoże.

Niestety na tych 40 klatkach sobie komfortowo nie pograsz, szczególnie że prawdopodobnie masz te 40fps na najprostszych mapach czyli dust II i mirage a na innych mapach pewnie jeszcze tych fps masz mniej.

Znaczy próbowałem sporo rzeczy ale coś popatrzę,  w co warto zainwestować oprócz ram ?

Wymagania są niby ok ale weź pod uwagę to że z czasem grafika została nieco ulepszona.

Dlatego pytam co to za grafika.

Mobo: Aorus Z390 Pro|Cpu: i7 9700|Ram: Patriot Viper 4 3600MHz 16GB|Gpu: Rx 580 8GB|Psu: Seasonic Focus Plus 650W|Cooler: Noctua NH-U12A|Case: Corsair 220T 

Tak drugie 2gb powinno pomóc. Jaką masz tą kartę graficzną?

http://www.mpcforum.pl/topic/1604077-jakie-s%C4%85-obecnie-wymagania-sprz%C4%99towe/#entry13509509

Masz tutaj link do tematu w którym  są podane aktualne wymagania sprzętowe gry + wzmianka o "minimalnym" sprzęcie do cs go.

Karta Graficzna : ATI RADEON HD 4600 Series

Myślałem żeby pobawic sie w tych ustawieniach ale nie wiem co gdzie i wgl ktoś może podpowie

post-716347-0-86253100-1487785000_thumb.png

W zakładce gry/wydajność powinieneś mieć opcje które powinny zwiększyć nieco fps.

Mobo: Aorus Z390 Pro|Cpu: i7 9700|Ram: Patriot Viper 4 3600MHz 16GB|Gpu: Rx 580 8GB|Psu: Seasonic Focus Plus 650W|Cooler: Noctua NH-U12A|Case: Corsair 220T 

Taktowan nie ruszaj. Przestaw tylko suwaki na wydajność i powinno być lepiej.

Jeżeli zmiana ustawień w sterowniku nie pomogła pomoże ci tylko zmiana karty graficznej na mocniejszą.

Spróbuj jeszcze zwiększyć taktowanie rdzenia do 650 i taktowanie pamięci do 450. To powinno pomóc.

10MHz dużo nie da fps może zwiększy się o 1-2. Najlepiej było by gdybyś zainwestował w nowa grafikę.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Co zrobić aby uzyskać więcej FPSów?   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...