Skocz do zawartości

Mediavia - kim zacząć?

kamilos1234567

Rekomendowane odpowiedzi

Wiele miesięcy, Pacc automatycznie...

Powiedzmy że chcesz pekować kiedyś, chcesz stać tygodniami i robić runy żeby pójść w dzień - kilka dni zwastować to na expie i fajnie się przy tym bawić. Chcesz uciekać przed potworkami, chcesz mieć waste zazwyczaj, zawsze i wszędzie (prawie) no chyba że czasami na zero lubisz wyjść, do tego chcesz widzieć że mocno bijesz =================== BIERZ MS / ED, a tak między tymi Dwoma lepszy MS, chyba że lubisz uhy robić i siochać i być najmniejszą elitą na medivii jaką są druidzi.

Skoro mówisz że masz spędzić wiele miesięcy no to powiedzmy robisz EK - Masz dużo capa, loot bagi i zarobek Ci nie straszny, skillowanie przez miesiąc żeby zdobyć kozackie skille i ruszyć na łowy też Cie nie odstrasza, a może nie lubisz pekować i chcesz jak piesek czasami biegać za MS  / ED / RP kiedy biją Cie z daleka a Ty ich dogonić nie możesz :D ? ================ BIERZ EK xD

No dobra ostatnia część RP - Chcesz bić z daleka, ale wracać po bolty, chcesz mieć małe waste i fajnie się bawić, chcesz bić z SD, chcesz GFB, HMM, Utamo Vite, Sporo Capa i do tego jakbyś jeszcze poskilować konkretnie to mmmmmmmmm jaki paladyn :D

A tak poważniej, skróciłem Ci mniej więcej pare plusów i minusów profesji. Daj znać czy wbijasz tam po to żeby kiedyś popekować, czy raczej chcesz się na długo zatrzymać i nie mieć problemów. Jak długie RPG z dobrym skillem i nie martwieniem się o waste BIERZ RP / EK

Jak masz jeszcze kase na CC z allegro, masz długie godziny na klikanie hotów żeby robić runy przy domku bierz MS / ED tylko nie myśl że jak wrócisz z expa to wyjdziesz na ++ :D

Może na MS czy ED nie wyjdziesz na ++ a mi możesz na MPC Forum dać plusa +++++ :D

Pozdro ;D

Ano i jakbyś miał dużo chęci to może i bym z Tobą zagrał, napisz mi na pw i podaj GG to może zaczniemy grać miesiącami :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Mediavia   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...