Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nowy gracz w co inwestowac w item shopie?


UnluckyPanda

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Zaczalem gre w blade and soul gram warlockiem. Jak na ten moment wszystko mi sie podoba, wiec pomyslalem zeby zainwestowac w is. Co polecicie mi kupic? Czy kostiumy daja jakies bonusy?

Opublikowano

@UnluckyPanda
Kostiumy nic nie dodają poza zmianą wyglądu. Jeżeli chcesz w coś zainwestować to polecam kupowanie tych pakietów eventowych, w których znajdują się dodatkowe serca na walentynkowy event - są opłacalne. 
Również NCoiny możesz sprzedać za golda, osobiście uważam, że jest to najlepsze rozwiązanie dla nowego gracza. Oczywiście wszystko zależy od tego, ile masz zamiar wydać pieniędzy na tą grę.
W Hongmoon store za bodajże 290 NCoin do kupienia jest premium na 7 dni, 23 dragon pouche oraz w gratisie otrzymujesz dobre gemy do broni. Na start jest to konieczny pakiet, tym bardziej, że takich często nie wydają na promocji. 

Odchodząc trochę od tematu. Dobrze wybrałeś jeżeli chodzi o klasę. Warlock jest często poszukiwany na różne dungeony, więc nie będziesz miał problemów z dojściem do party. Rób misje fabularne, zanim zaczniesz chodzić na bardziej wymagające dungeony. 


#Edit
Swoją drogą, na jakim serwerze grasz? Jeżeli na Spirit Rest bądź Hao Distirct to z chęcią pomogę w różnych rzeczach.

maybenow.png

Opublikowano

@UnluckyPanda

Kostiumy nic nie dodają poza zmianą wyglądu. Jeżeli chcesz w coś zainwestować to polecam kupowanie tych pakietów eventowych, w których znajdują się dodatkowe serca na walentynkowy event - są opłacalne. 

Również NCoiny możesz sprzedać za golda, osobiście uważam, że jest to najlepsze rozwiązanie dla nowego gracza. Oczywiście wszystko zależy od tego, ile masz zamiar wydać pieniędzy na tą grę.

W Hongmoon store za bodajże 290 NCoin do kupienia jest premium na 7 dni, 23 dragon pouche oraz w gratisie otrzymujesz dobre gemy do broni. Na start jest to konieczny pakiet, tym bardziej, że takich często nie wydają na promocji. 

 

Odchodząc trochę od tematu. Dobrze wybrałeś jeżeli chodzi o klasę. Warlock jest często poszukiwany na różne dungeony, więc nie będziesz miał problemów z dojściem do party. Rób misje fabularne, zanim zaczniesz chodzić na bardziej wymagające dungeony. 

 

#Edit

Swoją drogą, na jakim serwerze grasz? Jeżeli na Spirit Rest bądź Hao Distirct to z chęcią pomogę w różnych rzeczach.

na Windrest gram

Opublikowano

No to niestety, ale w żaden sposób Ci nie pomogę. Chyba, że dungeony przez cross serwer (przycisk F8). :)

maybenow.png

Opublikowano

 

@UnluckyPanda

Kostiumy nic nie dodają poza zmianą wyglądu. Jeżeli chcesz w coś zainwestować to polecam kupowanie tych pakietów eventowych, w których znajdują się dodatkowe serca na walentynkowy event - są opłacalne. 

Również NCoiny możesz sprzedać za golda, osobiście uważam, że jest to najlepsze rozwiązanie dla nowego gracza. Oczywiście wszystko zależy od tego, ile masz zamiar wydać pieniędzy na tą grę.

W Hongmoon store za bodajże 290 NCoin do kupienia jest premium na 7 dni, 23 dragon pouche oraz w gratisie otrzymujesz dobre gemy do broni. Na start jest to konieczny pakiet, tym bardziej, że takich często nie wydają na promocji. 

 

Odchodząc trochę od tematu. Dobrze wybrałeś jeżeli chodzi o klasę. Warlock jest często poszukiwany na różne dungeony, więc nie będziesz miał problemów z dojściem do party. Rób misje fabularne, zanim zaczniesz chodzić na bardziej wymagające dungeony. 

 

#Edit

Swoją drogą, na jakim serwerze grasz? Jeżeli na Spirit Rest bądź Hao Distirct to z chęcią pomogę w różnych rzeczach.

na Windrest gram

 

event packiet warto kupywać

Zdrajca MPCFORUM

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...