Skocz do zawartości

Problem z osiągnięciami w CS:GO

Tike

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem, mianowicie gdy jestem w menu i wchodzę w nagrody -> osiągnięcia, to wyświetla się wszystko jak trzeba, ale u mnie wszystko świeci się tak, jakby było już zrobione (tj. jakbym już to osiągnięcie zdobył.). Dosłownie na każdym "dziale" w osiągnięciach tak jest... Robiłem spójność plików (wiem, nic nie da, ale tonący brzytwy się chwyta :D) i nic nie dało... Mam prawie we wszystkim golda, i teraz muszę latać i szukać co jest jeszcze nie gotowe... 

Dla tych co dalej nie rozumieją :D :

-Nagrody -> osiągnięcia... U was to, co jest nie zrobione wyświetlane jest na szaro, u mnie normalnie, tak jakby było zrobione.

Proszę o pomoc :) 
Pozdro! :p 

post-1549805-0-23436300-1487763987_thumb.jpg

Możesz przez Steama sprawdzić osiągnięcia. Wtedy wiesz czego nie zrobiłeś

Owszem mogę. Jednak wolę mieć też spokój w cs i zamiast co jakiś czas minimalizować grę i wchodzić w Steam w osiągnięcia, sprawdzić to w CS :) 

Możesz przez Steama sprawdzić osiągnięcia. Wtedy wiesz czego nie zrobiłeś

Owszem mogę. Jednak wolę mieć też spokój w cs i zamiast co jakiś czas minimalizować grę i wchodzić w Steam w osiągnięcia, sprawdzić to w CS :)

Shift+Tab i odpalasz w tej przeglądarce steamowej, nie musisz minimalizować gry.

tenor.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Problem z osiągnięciami w CS:GO   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...