Skocz do zawartości

Reklama sieci + Współpraca

xbewox

Rekomendowane odpowiedzi

Mam wielką przyjemność zaprezentować Wam nasz serwer Team Speak 3, który powstał z inicjatywy stworzenia miejsca gdzie gracze z naszej sieci i nie tylko będą mogli cieszyć się wygodą rozmowy na najwyższych dostępnych standardach.

IP: HCFPS.pl

Co oferujemy:

- Ilość slotów: 256
- Serwer jest online: 24/7
- Profesjonalna i miła administracja.
- Miła atmosfera.
- Szybkie łącze, dzięki czemu oferujemy bardzo niskie pingi. 
- Boty radiowe 24/7. 
- Nasi konsultanci to grupa doświadczonych i kompetentnych osób, którzy swoje zadania traktują bardzo poważnie co wpływa na renomę naszego serwera. 
- Poszukujesz kompanów do gry? Metin2, League of Legends, Cs 1.6, CS:GO itp. znajdziesz ich u nas. 
- Stabilność serwera (Anty DDOS). 
- Najlepsze systemy zarządzania i zabezpieczenia. 
- Użytkownicy korzystający z naszych usług, darmowych kanałów TeamSpeak3, mają gwarancje szybkiej i sprawnej pomocy w razie jakichkolwiek pytań/problemów. Naszym priorytetem jest stały kontakt z klientem.

Współpraca:

Podajemy rękę dla przeróżnych projektów, organizacji, drużyn, sieci serwerów i wiele innych - Serwer jest nowy, lecz jest zrobiony na 100% tylko brakuje wiary. Mamy możliwość nadania specjalnej strefy na Team Speak'u dla wymienonych wyżej projektów, w tym własne rangi i boty muzyczne. Posiadamy strefy VIP, które funkcjonują od +10 osób aktywnych na kanale. Funkcjonuje bot, który rejestruje automatycznie i tworzy prywatne kanały.

Przejdźmy do sedna: 

Oferujemy dla projektów specjalne strefy umieszczone pod strefą Centrum Pomocy. Na strefie dodamy "podstrefę" muzyczną, na której będą się znajdywały 3 boty muzyczne np. "BOT - HCFPS.PL.pl - Disco Polo".  Wzamian oczekuję tylko zdrowego rozsądku i porządku oraz oczywiście aktywnych użytkowników na Team Speak'u.

Aby otrzymać strefę VIP, na której znajduje się 5 podkanałów należy mieć +10 osób aktywnych - Będzie można dyskutować o jednym Bocie Muzycznym na kanale.

IP: HCFPS.PL

Forum: www.forum.hcfps.pl

Wszelkie propozycje proszę pisać na email: [email protected] lub na Team Speaku :)

Profesjonalny serwer? Niby co jest w nim profesjonalne tfu. Szybkie łącze nie daje niskiego pingu. Mówicie brakuje wam wiary wiecie co? Mi też brakuje wiary, że takie gówna powstają i jeszcze stoją. Jedyne co ta "profesjonalna" admistacja potrafi to reklamować się na innych serwerach :)

Tak czy siak powodzenia. Może postoicie dłużej niż miesiąc :)

BTW.

Nie macie żadnej renomy co wy gadacie xD

Zły dział i niezbyt zachęcaja prezentacja czy reklama. Opisales wszystko to co ma kazdy serwer publiczny wiec niczym sie nie wyróżniacie.

Nie pozdrawiam i nie polecam. Jeszcze żebyście mieli coś swojego a tu nic...

Desktop - Procesor: Intel i7-7700k 4.20Ghz  | Karta Graficzna: EVGA Geforce GTX 1070 | RAM: 16GB 

Laptop - Procesor: Intel i5-8250U 2.5Ghz | Karta Graficzna: Radeon 530 | RAM: 8GB

Witam.

Gdy zobaczyłem ten serwer to pomyślałem "serwer jak serwer"

Wygląd kanałów tak na 6/7 na 10 bym ocenił.

Właściciel bardzo mile mnie powitał.

Tylko to, co do autorstwa to bym nie powiedział.

Rozmawiałem z właścicielem i powiedział mi, że pracował na serwerze jutuby i tam dowiedzieli się, że robi swój serwer teamspeak3,ale też mi podsumował, że będzie zmieniał wygląd, ponieważ zrobił go na szybko.

Dodam, że nie wiem, po co tyle nawalonych botów na serwerze jak praktycznie nikt na nich nie siedzi.

Pozdrawiam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum Reklama sieci + Współpraca   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...