Skocz do zawartości

Pluginy zapisuja sie w winrar

N3ONx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z pobraniem pluginów.

Kiedy pobieram plugin zapisuje mi sie on w formacie .jar i nie wiem jak mam to przełączyć na normalny format javy gdyż kiedy klikam "otwórz za pomocą" to nie ma nic innego do wyboru.

Proszę o szybką pomoc ! :)

Witam, mam problem z pobraniem pluginów.

Kiedy pobieram plugin zapisuje mi sie on w formacie .jar i nie wiem jak mam to przełączyć na normalny format javy gdyż kiedy klikam "otwórz za pomocą" to nie ma nic innego do wyboru.

Proszę o szybką pomoc ! :)

Skoro wyświetla Ci się logo Javy [kubek z parą] to jest ok.

Jeżeli końcówka nazwy [a raczej format w Właściwościach] to plugin.jar to także OK

Jednak raczej Tobie chodzi o to że WinRAR otwiera Ci pluginy [pliki jar]

W tym wypadku wejdź w ustawienia WinRara i odznacz javę jako archiwum

Wpisz w pasku wyszukiwania WinRar > Otwórz go > U góry na pasku stanu masz zakładkę OPTIONS kliknij > Wybierz opcję SETTINGS > przejdź do zakładki u góry INTEGRATION > Odznacz w tabelce ASSOCIATE WINRAR WITCH > obok JAR odznacz ptaszka którego masz zapewne włączone

Jeżeli pluginy źle Ci się zapisują czyli nie jako plik javy [sprawdź w Właściwościach > Prawy przycisk myszy na plik > Właściwości] Jeżeli Typem pliku nie jest java to

1. Spakuj plugin do Winrar [obojętnie czy zip czy rar]

2. Otwórz archiwum z plikiem

3. Kliknij na plik i na klawiaturze wybierz F2

4. Usuń wszystko tak aby textbox był pusty

5. Wpisz nazwę pluginu [Np Essentials/PermissionsEx] i na końcu nazwy dodaj .jar [Np Essentials.jar / PermissionsEx.jar]

Jeżeli typem plików jest Java to nie ma kłopotu po prostu WR dodał javę jako archiwum, nie wpływa to nijak na plugin i jego działanie, nie masz się czym martwić

GXKvihi.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum Pluginy zapisuja sie w winrar   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...