Skocz do zawartości

Lady Angie

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim!

Zrobiłam sobie poradnik w formie graficznej przedstawiający klasę Occultist - może się komuś przyda.

Korzystałam z kilku źródeł (między innymi z poradnika mojego tatuśka - Kosiauke - najlepszego gracza i znawcę RO :3) żeby zawrzeć wszystkie najważniejsze informacje w "pigułce".

Jest to moja ulubiona klasa ale może zrobię również inne w takiej formie - jeśli się "przyjmie".

W razie gdyby ktoś zauważył jakiś błąd proszę o komentarz tutaj lub wiadomość prywatną.

(Mam tą grafikę w psd więc łatwo jest mi to edytować.)

1a3jEHd.pngoY6x7SN.pngZ4NR2x6.pngzSLMczq.png

Revelation Online - Occultist CGI Trailer

Revelation Online - Occultist Gameplay Trailer

Kalkulator skilli: http://nogaruka.net/revelationonline/reaper_calculator.html

Skan strony: https://www.virustotal.com/pl/url/d62424d69e600bed92bfd1d1328a495c452744aebd159f65308e83634cd5643e/analysis/1487886750/

222.gif

Bardzo ładnie to zrobiłaś podoba mi się to :P

Dziękuję ❤

Świetnie zrobione, choć się nie lubimy to musiałem sprawdzić co tam zrobiłeś i wyszło świetnie ;)

Zabrakło mi jednak jakichś pro-tipów, combosów czy czegokolwiek. No chyba, że gra takowych nie posiada, co jest bardzo prawdopodobne ;)

Zrobiłaś* :c Ten poradniczek będę jeszcze uzupełniała ^^ ale dzięki wielkie!

222.gif

Myślisz, że occultist jest lepszy od spiritshapera jako teamowy healer?

Spoczi poradnik.

Niestety nie :v oglądałam sporo filmików z dungów itp i praktycznie na każdym SS>Occ jeśli chodzi o leczenie :s ale zdarzają się wyjątki :D chociaż Occultist nieźle odciąża Spiritshapera w tej kwestii :D

222.gif

Wykonanie: 10/10

Informacje: 3/10

Niestety mimo tak dobrego wykonania zabrakło informacji. Nic o rotacji, combach, pozycjonowaniu, PvE czy PvP :/

Tak naprawdę poza statystykami nie napisałaś o czymkolwiek co mogłoby pomóc nowym graczom tylko przetłumaczyłaś skille i nie ukrywam, że trochę się zawiodłem... Mimo wszystko widać, że się postarałaś, dlatego łap okejke i postaraj się zaktualizować poradnik, bo szkoda żeby się marnował ;)

Wykonanie: 10/10 Informacje: 3/10 Niestety mimo tak dobrego wykonania zabrakło informacji. Nic o rotacji, combach, pozycjonowaniu, PvE czy PvP :/ Tak naprawdę poza statystykami nie napisałaś o czymkolwiek co mogłoby pomóc nowym graczom tylko przetłumaczyłaś skille i nie ukrywam, że trochę się zawiodłem... Mimo wszystko widać, że się postarałaś, dlatego łap okejke i postaraj się zaktualizować poradnik, bo szkoda żeby się marnował ;)

tak jak już pisałam wcześniej będę ten poradniczek uzupełniała :) poradników dot. tej gry/klas w języku angielskim jest bardzo mało, nawet oficjalna gamepedia nie jest jeszcze skończona i opis klasy zawiera może 1/3 informacji, które ja umieściłam w tym poradniku :v dlatego zanim dodam tutaj więcej informacji sama chcę zweryfikować czy tak faktycznie jest, gra jest dopiero w fazie beta testów i jeszcze do końca nie znam wszystkich jej systemów :s

anyway, cieszę się, że podoba Ci się wykonanie :D

222.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Poradnik   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...