Skocz do zawartości

Bukmacherka

SearsWesalDeath

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, bawi się ktoś w bukmacherke? jakie strony polecacie? zarobiliście jakieś sianko?

Ostatnio coś kumpel mi mówił o buku że gra na bet365 i zarobił ostatnio troche sianka ( jakieś +/- 900zł ) bo sobie postawił na jakiąś tam druzynę.

Chciałem sie zarejestrować na bet ale tam chcą adres zamieszkania i tak mnie to zniechęciło, zaś na fortunie chcą skan dowodu gdzie na bet tego nie ma, wymyślają o.O 

Słowo ‘Bóg’ jest dla mnie niczym więcej niż wyrazem i wytworem ludzkiej słabości, a Biblia zbiorem dostojnych, ale jednak prymitywnych, legend, które są ponadto dość dziecinne. Żadna interpretacja, niezależnie od tego jak subtelna, nie może (dla mnie) tego zmienić.Albert Einstein

Ale to jest ... normalny bet? tzn. nie jakiś syf który wyciąga dane i nic sie nie da zarobić bo wszystko ustawione jak na betach cs ? (oile w temacie siedzicie) bo takie podawanie wszystkcih danych to.. troche mnie przeraza

Słowo ‘Bóg’ jest dla mnie niczym więcej niż wyrazem i wytworem ludzkiej słabości, a Biblia zbiorem dostojnych, ale jednak prymitywnych, legend, które są ponadto dość dziecinne. Żadna interpretacja, niezależnie od tego jak subtelna, nie może (dla mnie) tego zmienić.Albert Einstein

Ale to jest ... normalny bet? tzn. nie jakiś syf który wyciąga dane i nic sie nie da zarobić bo wszystko ustawione jak na betach cs ? (oile w temacie siedzicie) bo takie podawanie wszystkcih danych to.. troche mnie przeraza

Bet365 to jeden z największych bukmacherów na świecie. Nie musisz się obawiać, że wyciągną od ciebie kasę i nic nie dostaniesz jak wygrasz. No i oczywiście tak duża firma nie mogłaby sobie pozwolić na to, by dane, które tam podajesz, nie były bezpieczne. Poza tym takie podawanie danych na stronach internetowych też regulują przepisy prawne, więc to musi być zabezpieczone.

1398258449-U383457.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Bukmacherka   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...