Skocz do zawartości

Plakat na informatyke (GIMP)

BatyeN

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, ostatnio na informatyce nasz nauczyciel powiedział żebyśmy zrobili plakat w gimpie, tematyka dowolna byleby było kilka warstw. Zrobi coś w formie konkursu między 2 a 3 klasą gimnazjum. Chcę się zapytać was o jakiś pomysł, co mógłbym zrobić.

Tutaj moja niedokończona praca, chciałem na miejscu 'wyświetlacza' dać jakiś napis w stylu "Noc Filmowa", ale sam nie wiem czy będzie to wystarczająco dużo i coraz bardziej wydaje mi się, że ta praca jest słaba, dlatego szukam u was jakiejś porady :P

Link do tej pracy:
 - http://imgur.com/pHXZdWp

Z perspektywy słowa ,,gimnazjum" mogłoby być. Nie zrozum mnie negatywnie - po prostu zwykle informatyki w podstawówce/gimnazjum uczy co najwyżej FOTOGRAF, jeśli nie jest to pani od matmy albo facet od historii, a co za tym idzie: ze swojego doświadczenia Ci powiem, że możesz siedzieć nad pracą 10 godzin i zrobić ją na poziomie grafika, który wykonuje zlecenia po parę stów dla poważnych firm... A i tak wygra gościu, który narysuje na odpierdziel pikselowatą, brzydką łódkę w Paincie (tutaj: Gimpie, ale wiesz, wciąż chodzi mi o taki typowy rysunek kojarzący się z Paintem). 

Ściemnij lekko rogi obrazka po stronie foteli, ale jakoś umiejętnie. Dodaj napis - w przypadku wyświetlacza postaw na ładny, klasyczny - co nie oznacza że z klasycznej czcionki; o wysokiej jakości, robiący wrażenie, że stanowi element tego ekanu. Druga opcja to napis poza wyświetlaczem: nachodzący trochę na wyświetlacz, a trochę na siedzonka, ale tutaj już postaw na innowację i pomieszaj litery z różnych czcionek, różne efekty, kolory, duperelki - tak to widzę.

3fffa1a92a202.png

Link do mojego yt na moim profilu

ja to bym dodał chmurkę kilka gwiazdek jakiś las iglasty stojący przed księżycem 

dodałbym jakieś "wcięcia" w ścianie a w nich za "firankami" ukryte głośniki i nieco zmienił fotele ;x... wyglądają jak z plastiku ^_^

albo po prostu zamiast tych ścian dowalić "kurtynę" czy jakoś tak to się nazywa ^_^

no i gdzieś w losowym miejscu tylko nie na środku najlepiej po prawej / lewej jakiegoś jednego jedynego człowieka w tej sali ;x...

nie mysi być ładny ważne by się wydawało że ktoś tam siedzi ^_^

można by też pod tym wielkim monitorem czy jak to się zwie zrobić jakąś "scenę" z drewna i zrobić miejsce między 

fotelami tak aby wydawało się że są tam schody aby ludzie mogli dojść do swoich miejsc ( przynajmniej tak było w Promentadzie w tym kinie xD )

//Edit:

a no i pamiętaj że w kinie fotele są ustawione w piramidkę...

bo jakby były tak jak u cb wszystkie na tej samej wysokości... to osoby w ostatnim rzędzie płaciłyby tylko za posłuchanie filmu xDDDD

• 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum Plakat na informatyke (GIMP)   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...