Skocz do zawartości

GTA:SA AFK

9518636

Rekomendowane odpowiedzi

Macie pomysl jak wlaczyc np. 4 konta to wiem sandbox. Ale w jaki sposob zapobiec afkowaniu? Mam na mysli, ze jak po prostu klikniesz na chroma to tak jakby GTA scina. Tak jakby jest afk. I teraz pytanie ode mnie do was. Jest mozliwosc zeby zapobiec tej scince i te gta pracowalo caly czas nawet w tle? najlatwiejsze rozwiaznie. A jak nie to jakis mod cleo na afka prosilbym

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

GTA nie jest wtedy "AFK" tylko po prostu craschuje się. Niestety, GTA SA tak ma, że po zminimalizowaniu się wywala. Czy jest jakiś sposób na to? Może jest, może nie. Szczerze mówiąc to wątpię, bo tak po prostu działa GTA SA.

Moje Konsole:

PS3 FAT CECHL04 YLOD - CFW DARKNET 4.66 V1.02 CEX

PS3 SLIM CECH-2004A YLOD- CFW REBUG 4.76.1 + COBRA 7.2 + WebMAN MOD 1.43.21 REBUG EDTION DEX

PS3 SLIM CECH-2504B - CFW REBUG 4.81.2 + COBRA 7.5+ WebMAN MOD 1.45.09 CEX

XBOX ONE S

Mój komputer:

Procesor: Ryzen 5 2600, Płyta Główna: MSI X470 Gaming Pro Carbon, Karta Graficzna: Sapphire RX 5700 XT Nitro+Zasilacz: Seasonic Focus Plus Gold 650W, SSD: ADATA SX8200 Pro 256GB + Crucial MX500 250GB, HDD: HGST 500GB + HGST 500GB + TOSHIBA 1TB, Obudowa: BeQuiet Silent Base 601, Chłodzenie: NZXT Kraken X62,
RAM: 4x 4GB HyperX DDR4 2133MHz CL14 (OC 3000MHz CL16)

DAC: Audiotrak Prodigy Cube Black Edition, Słuchawki: ISK MDH8500, Głośniki: EDIFIER R1280DB, Mikrofon: Trust Starzz

Przecież dostałeś odpowiedź - czego jeszcze potrzebujesz?

Moje Konsole:

PS3 SLIM CECH-2004A YLOD- CFW REBUG 4.76.1 + COBRA 7.2 + WebMAN MOD 1.43.21 REBUG EDTION DEX

XBOX ONE S

Mój komputer:

Procesor: Ryzen 5 2600, Płyta Główna: MSI X470 Gaming Pro Carbon, Karta Graficzna: Sapphire RX 5700 XT Nitro+Zasilacz: Seasonic Focus Plus Gold 650W, SSD: ADATA SX8200 Pro 256GB + Crucial MX500 250GB, HDD: HGST 500GB + HGST 500GB + TOSHIBA 1TB, Obudowa: BeQuiet Silent Base 601, Chłodzenie: NZXT Kraken X62,

DAC: Audiotrak Prodigy Cube Black Edition, Słuchawki: ISK MDH8500, Głośniki: EDIFIER R1280DB, Mikrofon: Trust Starzz

Próbowałeś włączyć grę w trybie okienkowym?

Moje Konsole:

XBOX ONE S

Mój komputer:

Jest możliwość użycia programu ANTY-AFK, stosowanego na aktualnych serwerach RP. :D Co do kilku okien odpalonych jednocześnie z tą samą grą - tego nie wiem, ale możesz sam to sprawdzić.

To byś zapodał te "Anty-AFK" a nie, ze "jest mozliwosc" Wiem, ze jest. Uzywalem kilku albo kraszowalo albo nawet gry nie odpalalo. wie cchce zebys podal. Szczegolnie ze nasze Polskie serwery RP nie sa tak zabezpieczone jak zagraczniczne

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

GTA nie jest wtedy "AFK" tylko po prostu craschuje się. Niestety, GTA SA tak ma, że po zminimalizowaniu się wywala. Czy jest jakiś sposób na to? Może jest, może nie. Szczerze mówiąc to wątpię, bo tak po prostu działa GTA SA.

O, widzę, że specjalista się znalazł.

@topic

Po zminimalizowaniu gra przestaje być aktywna, bowiem callback OnPlayerUpdate się nie wykonuje. Mój jak i większość serwerów używa tego, by weryfikować czy gracz jest AFK. Tak samo działa alt-tab - by gra była aktywna, trzeba w niej być. Jeśli natomiast chodzi Ci o przedłużenie czasu AFK, to średni czas wyrzucenia z powodu nieaktywności (silnik SA:MP to wykonuje, nie serwer) to około 15 minut, więc śmiało można ustawić co 5-10 minut, by jakiś program używał np. przycisku W. O ile jestem dobrze poinformowany to nawet można zrobić taką modyfikację CLEO. ;)

PS: Sandboxie crashuje clienta jeżeli masz modloader - sprawdzone. Aby nie crashowało, najlepiej mieć czystą wersję lub takową z antycrasherem z CLEO. Ogólnie to każdą czynność można zweryfikować, więc każda próba 'omijania' czegokolwiek może zostać z łatwością nagrodzona banem. :D

Edit: Tak dla podkreślenia - możesz zrobić 'antyafka', ale będzie działać tylko na jednej 'grzej'. 

O, widzę, że specjalista się znalazł.

@topic

Po zminimalizowaniu gra przestaje być aktywna, bowiem callback OnPlayerUpdate się nie wykonuje. Mój jak i większość serwerów używa tego, by weryfikować czy gracz jest AFK. Tak samo działa alt-tab - by gra była aktywna, trzeba w niej być. Jeśli natomiast chodzi Ci o przedłużenie czasu AFK, to średni czas wyrzucenia z powodu nieaktywności (silnik SA:MP to wykonuje, nie serwer) to około 15 minut, więc śmiało można ustawić co 5-10 minut, by jakiś program używał np. przycisku W. O ile jestem dobrze poinformowany to nawet można zrobić taką modyfikację CLEO. ;)

PS: Sandboxie crashuje clienta jeżeli masz modloader - sprawdzone. Aby nie crashowało, najlepiej mieć czystą wersję lub takową z antycrasherem z CLEO. Ogólnie to każdą czynność można zweryfikować, więc każda próba 'omijania' czegokolwiek może zostać z łatwością nagrodzona banem. :D

Edit: Tak dla podkreślenia - możesz zrobić 'antyafka', ale będzie działać tylko na jednej 'grzej'. 

masz bardzo bledne myslenie. ale szanuje. Akurat serwe rna ktorym gram mozna byec afk 999999999999999999999999999999min. Tylko problemw  tym, ze trzeba ominac. Bo po 10 minutach juz wywala ale sa ludzie ktorzy na spokojnie 2x3x4x5x a nawet ponad godzine potrafia afknac, gdy nawet jak sie jest in game, w grze 30 minut to wywala. A potrafia z takim afkiem byc nawet po 40,50min++++

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum GTA:SA AFK   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...