Skocz do zawartości

Szuam kogoś, kto na ts3/skype pomoże mi z czynnościami z poradnika

Rekomendowane odpowiedzi

Znaczy sie w czym ?  Przecież jest wszystko opisane tylko zrobić, pewnie masz w telefonie  android 4 a usiłujesz modyfikować w wersji 2 , bezsens. 

Większość telefonów ma już  możliwość wyłączenia zegarka i nikt nie bawi się już takimi zabytkami.

Masz XDA poszukaj rozwiązania tam.  Poszukaj jakiegoś romu co ma taką opcję.

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Mam Androida 6 i nie ma możliwości wyłączenia zegarka - uwierz mi albo nie, ale przeszukiwałam Internet zarówno polski, jak i zagraniczny przez godzinę i nie znalazłam żadnego sensownego rozwiązania. Aplikacje znalezione w Sklepie Play oferują co najwyżej zasłonięcie zegarka czarnym, brzydkim paskiem al'a cenura, ew. dołączają swój własny autorski pasek, który nijak ma się do oryginału z Androida. A artykuły-poradniki, bez względu na datę powstania i wersję Anroida, do której się odnoszą, sprowadzają się dokładnie do tego samego rozwiązania, które opisał gościu w wysłanym przeze mnie poradniku.

Ja ze spraw Androida jestem po prostu noga i chcę, żeby ktoś krok po kroku powiedział mi co i jak mam zrobić. Poradnik za wiele mi nie tłumaczy, próbowałam, i połowy rzeczy nie rozumiem/nie jestem w stanie znaleźć.

3fffa1a92a202.png

Link do mojego yt na moim profilu

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Szuam kogoś, kto na ts3/skype pomoże mi z czynnościami z poradnika   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...