Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak ustawić skok na kółko myszki?


Vanosh_

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czyli rozumiem, że chcesz przypisać ten alias na kółko myszki? 

 

Jeżeli tak to:

 

bind mwheeldown +DJUMP

 

Jednak jeżeli chcesz zwykły skok to:

 

bind mwheeldown +jump

Opublikowano

Tak to ma być automatyczne kucanie przy skoku. Chcę aby mi kucało gdy daje scrollem w dół, zmienienie na mwheeldown nic nie daje.

Opublikowano
bind "mwheeldown" "+djump"
alias "+djump" "+jump; +duck" 
alias "-djump" "-jump; -duck" 

Wklej to do autoexec.

34fmy4o.jpg

Nie dyskutuje z debilami, najpierw sprowadzi mnie do swojego poziomu, by nastepnie pokonać doświadczeniem... :rolleyes:  <3

 

Opublikowano

Mam pytanie, bo mi nie chce to działać a w autoexec mam taką zawartość:

alias "+jumpthrow" "+jump;-attack" 
alias "-jumpthrow" "-jump"
bind "N" "+jumpthrow"
 
 
bind "mwheeldown" "+djump"
alias "+djump" "+jump; +duck" 
alias "-djump" "-jump; -duck" 
Opublikowano

@kakar642

 

Bind powinien działać ;d (Musisz przytrzymać LPM potem kliknąć przycisk N)

bind "n" "+jumpthrow"
alias "+jumpthrow" "+jump; -attack"
alias "-jumpthrow" "-jump"
34fmy4o.jpg

Nie dyskutuje z debilami, najpierw sprowadzi mnie do swojego poziomu, by nastepnie pokonać doświadczeniem... :rolleyes:  <3

 

Opublikowano

 

@kakar642

 

Bind powinien działać ;d (Musisz przytrzymać LPM potem kliknąć przycisk N)

bind "n" "+jumpthrow"
alias "+jumpthrow" "+jump; -attack"
alias "-jumpthrow" "-jump"

Chodzi mi o ten drugi bind z mwheeldown, nic się nie dzieje jak scroluje w dół, tamten pierwszy działa bez zarzutu.

Opublikowano

 

@kakar642

 

Bind powinien działać ;d (Musisz przytrzymać LPM potem kliknąć przycisk N)

bind "n" "+jumpthrow"
alias "+jumpthrow" "+jump; -attack"
alias "-jumpthrow" "-jump"

Chodzi mi o ten drugi bind z mwheeldown, nic się nie dzieje jak scroluje w dół, tamten pierwszy działa bez zarzutu.

 

Wpisz to po kolei w konsolce: |/ lub wrzuć do autoexec po wklejeniu i zapisaniu odpal konsole w grze i wpisz "exec autoexec.cfg, exec autoexec" - nie pamietam czy z "cfg" czy bez.

alias +DJUMP "+jump; +duck" 
alias -DJUMP "-JUMP; -DUCK" 
bind "MWHEELDOWN" "+DJUMP"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...