Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Konsola nie włącza się


Zakiel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich,

 

Mam pewien problem, otóż po ustawieniu w opcjach gry: konsola <TAK>, przydzieleniu jej przycisku "~", mam problem, że konsola nadal sie nie pojawia.

Moje pytanie jest: co z tym zrobić, jak to naprawić ?

 

Dodam, że przycisk "~" mogę nadać tylko w CFG ręcznie, a w opcjach sterowania w CS; już tego zrobić nie mogę.

 

Proszę o pomoc, za pomoc oczywiście nagroda w najwyższej formie.

 

Dzięki z góry.

242662WizKhalifa.png

Opublikowano

1.Włącz w opcjach gry - konsole na TAK

2.Ustaw konsole pod jakiś przycisk 

3.Wyjdź z gry i ponownie wejdź

4.Wszystko powinno już smigać ,też miałem kiedyś ten problem ^^

 

5.Jak nic już nie pomoże to polecam poszukać w internecie dopiskę do opcji uruchamiania ,bodajże była to -console ,ale mogę się mylić 

Opublikowano

Hej dzieki wam wszsytkim za odpowiedzi, ale niestety nic z powyzszych nie dziala, ani spojnosc plikow ani ustawianie w grze wlacznie i wyslaczanie, nawet reintall nie pomogl. Sproboje dodac jeszce dopiske do opcji uruchamiania.

242662WizKhalifa.png

Opublikowano

Masz jakiś autoexec.cfg zrobiony?

Jeżeli tak zobacz czasem czy nie masz tam dodanej gdzieś komendy

bind "`" "toggleconsole"

 

Bo dodałem i jakoś teraz za chiny nie chce konsola się uruchomić :)

76561198375594763.png

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...