Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Która nacja jeżeli chodzi o artylerię?


Bialy.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Amerykańska jest dobra, trochę wolna i ma dobry dmg ale wolno ładuje i ma słabą celność

Niemiecka różni się od ruskiej tylko tym że trochę wolnej ładuje i wolno jeździ

Opublikowano

ob 261 - mobilna , najlepszy reload , celna , swietna penetracja na ap, predkosc pociskow , maly wychyl dziala na boki , i maly kat toru pocisku 

GC - powolna , dlugo laduje  , dlugo skupia  , niecelna  ale za to duzy kat toru pocisku , duzy dmg  i splash  

GW-e100- taki sredniak cos pomiedzy ob261 a GC 

batchat 155-58 - mobilna  , magazynek , maly dmg , celna , szybko skupia 

t92 - niezla mobilnosc , swietny dmg , niecelna , czas reloadu i skupiania , 

 

gram na sandboxie i to co maja zamiar zrobic z arta to jezeli nie nalezysz do klanu i niegrasz cw - twierdz na 10 to dalbym sobie spokoj z arta 

POZEGNANIE ZWOT I REST ... I POWROT

Opublikowano

W Ruskiej denerwuje trochę to że słabe wychyły na boki, przez co częściej celownik się przy obrocie rozjeżdża.

Pod tym względem Amerykańska b. dobra i obrażenia też ma b. dobre.

Brytyjskie arty mają lepszą trajektorię pocisku dzięki czemu lepiej wyciągają czołgi chowające się za górkami.

 

Na klanówkach górują Amerykańskie i Brytyjskie arty.

Opublikowano

Amerykańska jest dobra, trochę wolna i ma dobry dmg ale wolno ładuje i ma słabą celność

Niemiecka różni się od ruskiej tylko tym że trochę wolnej ładuje i wolno jeździ

Amerykańska długo ładuje  i słaba celność ? :P Ewentualnie tylko X cała reszta tego drzewka to sama przyjemność :)

93240497497637605478.jpg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Ja w sumie polecam Niemiecką artylerię jak i Rosyjską, Dobry DMG mają, co do celności to chyba bardziej niemiecka jest lepsza, lecz nigdy nie grałem na wyższych tierach artylerii.

"Życie jest okrutne. Dlaczego życie po życiu miałoby być lepsze?" ~ Davy Jones

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...