Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy zgłoszenie cheaterów do Support'u przyniesie jakiś efekt?


kakar642

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, dzisiaj natrafiłem na cziterów, trzech z nich używało wspomagaczy i nawet nie próbowali się z tym kryć, moje pytanie jest następujące, czy gdybym pobrał ten mecz, nagrał z 10 min materiału do każdego osobno i wysłał do supportu o ile jest taka możliwość, to czy te osoby dostałyby bana? Czy jednak support to zignoruje i odpisze, że w grze jest opcja reportowania, ale co z tego jeśli ci cziterzy grają 1 mecz dziennie, wtedy ich demka nie mają szans dostać się do puli overwatch bo potrzeba 11 reportów.

Opublikowano

A skąd wiesz, że tylko ty ich zraportujesz?

Wyślij raporta a możliwe,że dostaną bana.

Wysyłanie na ticket nic Ci nie da.

Opublikowano

cs upada nawet over wtach nic nie daje tym bardziej nagrywanie filmików nic nie daje valve ma na to wywalone po całości w silverze i goldzie sie nie da grac od kałacha jest troszke mniej tego syfu

fortnite-epic-games-development-news-banner.jpg

Opublikowano

Rozumiem, a znacie jakieś jakieś większe fora społecznościowe o cs:go, gdzie mógłbym wrzucać filmiki z youtube z cziterami (jako dowód) i dawać linki do ich profilów steam by gracze mogli ich reportować? To chyba by przyśpieszyło proces zbanowania takiej osoby.

Opublikowano

Rozumiem, a znacie jakieś jakieś większe fora społecznościowe o cs:go, gdzie mógłbym wrzucać filmiki z youtube z cziterami (jako dowód) i dawać linki do ich profilów steam by gracze mogli ich reportować? To chyba by przyśpieszyło proces zbanowania takiej osoby.

Może na fb w grupach tematycznych z CS:GO ? ;)

76561198375594763.png

Opublikowano

cs upada nawet over wtach nic nie daje tym bardziej nagrywanie filmików nic nie daje valve ma na to wywalone po całości w silverze i goldzie sie nie da grac od kałacha jest troszke mniej tego syfu

 

Haha, ciekawe. Po za tym, że nowy Anty Cheat jest właśnie w fazie testów, który usunie każdego rage cheatera z gry xD. Jak nie masz wiedzy to się nie wypowiadaj ziomek. Ty płaczesz od pół roku w każdym temacie, bo jesteś słaby i tyle.

 

Co do tematu - nie, nic do nie da. Żebyś mógł sam "kasować" cheaterów musiałbyś zainwestować w reportbota. Działa to tak, że musisz mieć bardzo dużo kont z CS:GO, które dzięki programowi będą reportować danego osobnika. Jednak jest tam jakiś limit reportów i z tego co pamiętam to z 11 kontami można wysyłać jedną osobę na OW co 6 godzin. Te reportboty na internecie to ściema, trzeba mieć swojego, prywatnego.

 

Uprzedzając pytania- tak, reportboty działają ;). Sam widziałem działanie jednego i typki lądowały z VAC :).

Opublikowano

I co Ci to da, skoro po sprawdzeniu i wydaniu werdyktu przez osoby z OV to później podejmuje to "HJ" - Head Judge? XDDDDDDD

Ściemę walisz.

Opublikowano

I co Ci to da, skoro po sprawdzeniu i wydaniu werdyktu przez osoby z OV to później podejmuje to "HJ" - Head Judge? XDDDDDDD

Ściemę walisz.

 

Taka przestroga tylko  ;) https://www.youtube.com/watch?v=fkEVdGJEmgo

 

Jaką ściemę? Ktoś ma rage, reportujesz go reportbotem i jak na filmie- na OW już ban pewny za spinbota.  I nie ma żadnego "Head Judge" tylko system jest zrobiony tak, że są bardziej i mniej ważne osoby sprawdzające demka ;).

Opublikowano

Co ma to do słów które napisałeś o RaportBocie?

Nie wiesz co wysyłasz kolego, sklejka kont gdzie dostali bana OV albo VAC.

 

Demo przechodzi dalej dzięki większości głosów za banem, grono OV nie banuje od razu xD To działa na takiej samej zasadzie jak blacklisted.pl -> sędziowe (my) głosujemy a HJ (główny co osądza) sugeruje się naszą opinią.

Opublikowano

Eh, kolejny świeżak, co "pracuje w Valve".

 

edit: koleś mi właśnie napisał na PW, że Valve specjalnie zatrudnia osoby do oglądania demek xD. To chyba wystarczający dowód na to, że możecie go olać..

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...