Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Uszkodzone pobieranie, usuń i pobierz mecz ponownie


acdc662

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gdy próbuję pobrać taki jeden mecz wyskakuje mi komunikat ,,Uszkodzone pobieranie, usuń i pobierz mecz ponownie". Bardzo zależy mi na pobraniu tego meczu, gdyż głowy niesamowicie siadały jak nigdy :D Oczywiście usuwanie i pobieranie ponownie skutkuje tym samym komunikatem. Wiecie o co może chodzić?

Opublikowano

Miałem to samo, po rozegraniu meczu nic nie pobieraj (jak już masz pobrane to usuń plik), zrestartuj grę i powinno ci działać (przynajmniej u mnie to działa).

Opublikowano

może spróbuj oglądnąć cały odpalić konsole i zobaczyć czy ruszy pobieranie

Chyba mnie nie zrozumieliście.

Gdy pobieram mecz po okolo minucie pokazuje się komunikat Uszkodzone pobieranie, usuń i pobierz mecz ponownie.

Inne mecze mogę normalnie pobierać.

  Uszkodzone pobieranie, usuń i pobierz mecz ponownie
Opublikowano

Też miałem taki sam problem ,czytałem na wielu forach pełno wątków na ten temat i nic nie pomagało ,gdzie wkońcu znalazłem temat ,że trzeba wejść tam gdzie zapisują się demka ściągnęte i usunąć cały folder i stworzyć na nowo o takiej samej nazwie.

Mi to pomogło ,mam nadzieję ,że Tobie tez.

Pozdrawiam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...