Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kings-Battle Typowa gra strategiczna na przeglądarke


Gumskull

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam do prezentacji edytowany silnik gry strategicznej.

Z góry nie chce tutaj osób które będą się śmiać czy coś odp*****ć że głupie itp.. to jest typowy projekt który jest ciągle rozwijany.. i prosiłbym żebyście pierw zobaczyli i potem oceniali a nie po prezentacji już że chu*owe.

 

Jaka to gra?
Gra jest typowa do gry Twierdza Krzyżowiec czy jakoś tak :)

Nie dawno wystartował i tak sobie pomyślałem że jak dodam prezentacje to może graczy nabędzie..

Jak na razie nie mamy automatycznych Sms dlatego pobieramy to na inny Hosting.. ponieważ też mamy to stawione na darmowym hostingu zwanym "ct8.pl".

No ale do rzeczy!

 

Kings-Battle ma wiele plusów i trochę minusów.

Plusy:

Handlowanie towarami.

Nauka wojska.

Chat.

Zmienianie Grafiki avatara.

Minusy:

Brak walk klanów.

Brak automatycznych wiadomości o atakach na twój zamek.

Brak automatycznych SMS by kupić monety.

Mało rozbudowana mapa.

 

Linki:

Strona Startowa

http://www.kings-battle.ct8.pl

Forum:

http://www.skillzone.ct8.pl

Strona Głowa:

www.kings-battle.ct8.pl/strona

Co możecie spotkać u nas?

Strona Startowa Kings-Battle.

83625505389476397369.jpg

 

Wygląd i funkcje twojego konta.

05159982254922710518.jpg

 

Mapa Zamków innych graczy.

72928667365681032316.jpg

 

Twój zamek i jego budynki.

03151177900176423774.jpg

 

Klany (tym czasowo brak walk)

50936047326629886645.jpg

 

Chat w grze.

32493012421101530194.jpg

 

Ranking graczy.

57431487436609177940.jpg

 

Wiadomości/Raporty.

08586229589792812443.jpg

 

Jak wygląda rozbudowanie zamku.

27940170397215683315.jpg

2LaT.gif

Opublikowano

jak sie troche rozwinie to moze i wpadne bo szukam jakich strategi ;d

Dość szybko się rozwija, więc może coś z tego będzie.

2LaT.gif

Opublikowano

Wygląda ciekawie, grafika dość fajna i zaraz wejdę zobaczyć co i jak. 

Tylko się nie zdziw jak wejdziesz na VIP bo tam mamy sms do pukawki ponieważ nie wiemy czy realizować plan z tym. 

@Edit

Jakby ktoś zaczynał gre i ma problemy z surowcami to najlepiej wybudować Magazyn tak na poziom 3.

Tutaj mam kody chyba jeszcze nie zużyte na 100 Monet.

 

1. ga19vb
2. f8qd51
3. 8sj1n6
4. apa1nb
5. ba1j5a

2LaT.gif

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...